ŚWIAT GASTRONOMII DLA UKRAINY!

Już w najbliższą sobotę 05 marca 2022 r. w Haston City Hotel odbędzie się koncert charytatywny ŚWIAT GASTRONOMII DLA UKRAINY!

Zapowiada się wyśmienita uczta dla ucha i podniebienia, która zjednoczy nas wokół jednego celu – pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Atak na wolną Ukrainę jest atakiem na Europę, na nasze wartości, na nasze bezpieczeństwo. Nie możemy zamykać oczu i ust na to, co się tam dzieje. Patrzmy więc i głośno deklarujmy naszą solidarność i wsparcie dla całego narodu ukraińskiego.

W związku z powyższym, Świat Gastronomii pod przewodnictwem Pana Roberta Sowy wraz z Haston City Hotel zaprasza na niezwykłe wydarzenie, które poprowadzi Pan Zygmunt Chajzer, a swój udział potwierdzili wyśmienici Szefowie kuchni, największe autorytety branży gastronomicznej, między innymi:  Jerzy Pasikowski, Giancarlo Russo, Wiesław Bober, Theo Vafidis, Jurek Sobieniak, Michał Kuter, Wojciech Harapkiewicz, Krzysztof Gawlik.

Niezapomnianym uzupełnieniem wieczoru będzie występ fenomenalnego zespołu Lady Pank z Janem Borysewiczem i Januszem Panasewiczem na czele oraz wielu innych artystów sceny muzycznej.

Świat Gastronomii dla Ukrainy

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w dniu 05 marca 2022 r. (sobota)  w Haston City Hotel - Wrocław.

Koszt udziału w koncercie: 500,00 PLN z VAT /para.

Bilety można zakupić, pisząc maila lub dzwoniąc:

@: mg@haston.pl

mob. 512 71 90 63

Prosimy o potwierdzenie udziału w koncercie do dnia 03.03.2022 r. telefonicznie, pod numer 512 719 063, 571 371 818 lub mailowo: mg@haston.pl.

Po potwierdzeniu udziału, wpłaty możliwe są bezpośrednio przed koncertem lub na konto:

Santander  Bank Polska  S.A. - [ 94  1090  1522  0000  0001  1480  2329 ], w tytule przelewu należy wpisać "udział w koncercie charytatywnym na rzecz Ukrainy".

Podczas koncertu wyserwowana zostanie specjalna kolacja degustacyjna przygotowana przez Szefów, na czele z Robertem Sową.  Dodatkowo w trakcie tego wieczoru prowadzona będzie licytacja na rzecz Ukrainy.

Zebrane pieniądze w całości będą przeznaczone na pomoc dla uchodźców przybywających do Wrocławia z zajętej wojną Ukrainy.

Szefowie Kuchni zapraszają licząc na Państwa obecność, wsparcie, hojność i otwarte serce.

Informacyjnie: w naszym Hotelu ARDEN w Środzie Śląskiej, który należy do grupy HASTON, już w tym tygodniu spodziewamy się 30 rodzin z Ukrainy.

Liczymy na Państwa wsparcie i udział!