” Street Food Festival by Tomasz Jakubiak”

Wielkim sukcesem  zakończyła się pierwsza edycja” Street Food Festival by Tomasz Jakubiak” a już 15-17 sierpnia tego roku, kolejna odsłona na warszawskim Służewcu. Na terenie Wyścigów Konnych odbędzie się największa street food’owa impreza 2014 roku.

Street food, czyli w wolnym tłumaczeniu jedzenie uliczne, to nie tylko moda, to przede wszystkim nowe podejście do kuchni. Street food’u nie należy mylić z fast food’em. Jedynie szybkość podania jest podobna. Poza tym to zdrowy, smaczny i świeży posiłek. Hamburger zawierający 100% mięsa w mięsie, z sezonowymi warzywami, z dodatkiem świeżo przygotowanych sosów. Po prostu pycha!

SF2013.2

Ideą organizatorów jest skupienie w jednym miejscu jak największej ilości restauracji serwujących jedzenie uliczne. Tegoroczne wydarzenie zapewne przyciągnie tysiące Warszawiaków i ludzi z całej Polski bo będzie to wyjątkowe wydarzenie połączone z międzynarodowym Zlotem Harley’owców !!!!!!!

Będzie też premiera Harley Street Food by Tomasz Jakubiak w wersji nocnej gdzie fajne jedzenie będzie połączone z wieloma atrakcjami .

tomek.j.new001

Będzie się działo, oj będzie się działo !!!!! J

Tak było w zeszłym roku ….

SF2013

SF2013_panowie