„NA NOŻE” - nowy serial od 4 września w TVN!

„Na noże” to smakowita pozycja w jesiennym menu stacji TVN. Podana z emocjonującą fabułą oraz apetyczną obsadą aktorską. Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski pójdą w tym serialu na noże! Zagrają profesjonalnych, genialnych szefów kuchni, którzy rywalizują i walczą o tytuł najlepszego kucharza. Dwa kulinarne światy, dwa różne charaktery i dwa systemy wartości. Czy w świecie ostrej, kuchennej rywalizacji warto być wiernym swoim zasadom?

Gorąca atmosfera, walka z czasem i ogromna adrenalina, to codzienność zawodowych szefów kuchni. W tej piekielnej branży nie ma miejsca nawet na najmniejsze potknięcie. „Na noże” to pierwszy serial pokazujący kulisy ich pracy, oparty na autorskim scenariuszu TVN. Jego główny bohater, Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński), to niezwykle utalentowany kucharz, obdarzony wyjątkowym zmysłem i smakiem. Ten trzydziestolatek jest właśnie na kulinarnym szczycie, gdy podejmuje decyzję, aby postawić wszystko na jedną kartę. Zamyka za sobą drzwi renomowanej restauracji. Porzuca także piękną i zmysłową Wiolę (Weronika Książkiewicz), menedżerkę, do tej pory także swoją życiową partnerkę. Ma prosty przepis na nowy etap w swoim życiu: zero kompromisów. Teraz liczą się tylko jego marzenia i zasady. By zrealizować swój plan, Jacek musi zdobyć pieniądze na nowy lokal. Nie może jednak liczyć na wsparcie rodziny. Jego surowy ojciec, Marian Majchrzak (Jan Frycz), nigdy nie pogodził się z wyborem syna. Dla znanego i szanowanego profesora kardiologii pasja Jacka jest jedynie wybrykiem niedojrzałego mężczyzny. Jacek może jednak liczyć na swoich oddanych współpracowników i przyjaciół – Zuzę (Joanna Jarmołowicz) oraz Patryka (Piotr Głowacki). Wraz z nimi otwiera wymarzoną restaurację.

Świat kuchni to przede wszystkim ostra rywalizacja i gorycz niejednej porażki. Tu wygrywa najlepszy. Otwierając własne bistro, Jacek staje do walki ze swoim rywalem – Darkiem (Piotr Stramowski), miłośnikiem wyrafinowanej kuchni molekularnej. Darek Zimoląg, czyli Dario Boretti, jest żądnym sukcesu i sławy kucharzem, który zrobi wszystko, aby stać się numerem jeden w kulinarnym świecie. Tak rozpoczyna się starcie dwóch szefów kuchni. Każdy z nich ma swoją wizję i swoje smaki. Czy podążanie za własnymi marzeniami przyniesie Jackowi nie tylko sukces, ale również długo wyczekiwane szczęście i wewnętrzną harmonię? Czy w wymagającym całkowitego poświęcenia świecie znajdzie się miejsce na prawdziwą miłość?

PREMIERA: 4 września (niedziela), 21:30

Foto: jastrzabpost.pl