100 000 USD do wygrania !


LOGO POL Z przyjemnością informujemy, że firma Creative Agency Eventic Sp. z o.o. na podstawie wyłącznej licencji na terenie Polski udzielonej przez: World Food Championships (“WFC”), 480 Neal Street, Suite 201, Cookeville, TN
38501 USA jest organizatorem POLISH FOOD CHAMPIONSHIPS.

To prestiżowe, wydarzenie kulinarne, w którym udział wezmą najlepsi polscy kucharze z listy najlepszych polskich restauracji – Poland 100 Best Restaurants i będą rywalizować o prawo udziału w WORLD FOOD CHAMPIONSHIPS w najważniejszej kategorii mistrzostw - WORLD CHEF CHALLENGE w której rywalizować będą szefowie kuchni światowej klasy. A zwycięzca otrzyma tytuł Najlepszego Szefa Kuchni na Świecie. Mistrzostwa odbędą się w dniach 3-10.11.2015 w USA na Florydzie. Pula nagród wynosi 300 000 USD.

POLAND FOOD CHAMPIONSHIPS to konkurs, w którym liczyć się będą najnowsze kulinarne trendy, nowoczesna kuchnia oraz zmysł smaku. Kucharze zaprezentują swoje kulinarne talenty na żywo przed publicznością i jury. Określone składniki, określony sprzęt, określony czas na przygotowanie oraz podanie potraw – to będzie oceniane przez profesjonalne jury techniczne oraz degustacyjne. 
POLAND FOOD CHAMPIONSHIPS to nie tylko dwudniowe zmagania wirtuozów kuchni o tytuł Najlepszego Szefa Kuchni w Polsce ale równie moc atrakcji dla mieszkańców i turystów.
Spektakularne konkursy, widowiskowe pokazy kulinarne, pokazy barmańskie, degustacje – szczegóły wkrótce.