All You Can Eat - gratka dla nowicjuszy i nie tylko!

Wiele osób, które po raz pierwszy chcą spróbować sushi, po przejrzeniu menu ma problem: co wybrać? Orientalne nazwy kuszą, ale jednocześnie wywołują obawę, czy na pewno będzie to coś, co przypadnie do gustu zamawiającemu. Dlatego specjalnie dla „nowicjuszy” gdyńskie Tokyo Sushi przygotowało specjalną ofertę: we wtorki i czwartki All You Can Eat -czyli jedz ile możesz.
all you can eat

W restauracji gość otrzymuje specjalną kartę, na której zaznacza te pozycje, które chce spróbować gratka dla amatorów i nie tylko ,którzy chcą popróbować sushi . . W ten sposób zamiast większej porcji  można skosztować kilku różnych gatunków sushi.

Regulamin oferty: "all you can eat" czyli "jedz ile możesz" :

1.Wybór menu Basic lub deluxe dotyczy całego stolika, nie osoby. Cena menu liczona jest od każdej osoby, przy stoliku. Dzieci od 4-8 lat - 32 zł, Dzieci 9-12 lat - 45 zł. Wymagany dokument potwierdzający wiek dziecka.. Dzieci korzystają tylko z opcji basic.
2.W każdej kolejce można wybrać 5 pozycji z zakupionego menu.
3.Do następnej kolejki można podejść po zjedzeniu wszystkiego z poprzedniego zamówienia
4.Napoje i alkohole są dodatkowo płatne
5.Oferta dotyczy konsumpcji tylko w lokalu. Nie ma możliwości zapakowania pozostałości na wynos. Prosimy o rozważne zamawianie według możliwości.

Basic menu w cenie 65 zł/os
Deluxe menu w cenie 85 zł/os