Czterodaniowy posiłek w szklarniach

Świat gastronomiczny powoli szykuje się do powrotu do normalności a tym samym pojawiają się kolejne pomysły na wychodzenie z pandemii branży restauracyjnej. Restauracja Mediamatic ETEN z Amsterdamu jeszcze w maju zaprosi gości do specjalnych szklarni.

W restauracji serwowane są wegańskie potrawy. Po ponownym otwarciu restauracji w ten wyjątkowy sposób zaoferuje gościom czterodaniowy posiłek.

„Szklarniowa nowość” jest obecnie testowana. Restauracja nie może oczywiście zostać otwarta ponownie, dopóki rząd nie wyrazi na to zgody. Jednak w tej chwili testuje możliwość serwowania posiłków w czterech małych szklarniach. Goście mogą usiąść po dwie lub trzy osoby i zjeść tam kolację. W ten sposób nie będą stanowić zagrożenia dla innych gości ani personelu.

1

Restauracja przyjmuje rezerwacje na ostatni tydzień maja, które zostaną w pełni zwrócone, jeśli rząd podejmie decyzję o kontynuacji zamknięcia restauracji po tej dacie. Mediamatic ETEN rozważa także użycie większych szklarni dla większych grup (rodzinnych), ale najpierw chce wypróbować tę opcję.