FESTIWAL WINA BACHANALIA 2013 - Zamek Ryn 22-23 listopada 2013

Hotel ZAMEK RYN**** wspólnie z producentami i dystrybutorami wina z całego świata przygotuje prawdziwe ZAMKOWE BACHANALIA w nowej odsłonie NIGHT & DAY.

Festiwal po raz kolejny odbędzie się w niezwykłym Hotelu ZAMEK RYN****.

To wyjątkowe w skali światowej miejsce, położone w samym sercu Krainy Wielkich Jezior mazurskich, oferuje swoim Gościom 167 stylowych pokoi, Najlepszą Restauracje w obiektach Historycznych w 2012 r. , Winiarnię, Zbrojownię z kręgielnią i kasynem oraz salą myśliwską, centrum konferencyjne, centrum rekreacji usytuowane w zamkowych podziemiach oraz klimatyczne SPA Księżnej Anny.

Główną areną zbliżającego się wydarzenia będzie zamkowy Dziedziniec .

W tym unikatowym miejscu o powierzchni 900 m2 odbywać się będą prezentacje, degustacje wina, serów, konkursy dla publiczności zarówno jak i wieczorna gala, podczas której zostaną ogłoszone wyniki Konkursu Publiczności na najlepsze wino festiwalu.

FORMUŁA FESTIWALU

ZAMKOWE BACHANALIA to kolejna poważna impreza, organizowana w Zamku RYN z myślą o wielbicielach i znawcach kuchni i dobrych alkoholi. Będzie to już czwarta edycja festiwalu w tym roku będzie to nowa odsłona Night & Day. Już w piątkową noc będziemy mogli kosztować trunków i uczestniczyć w wieczornych degustacjach i szkoleniach.

Podczas Festiwalu Wina wykorzystujemy nasze doświadczenia i kontakty z przedstawicielami hoteli, restauracji z całego województwa warmińsko – mazurskiego, a także z Hotelami stowarzyszonymi w sieci Polish Prestige Hotels i Hoteli Historycznych Polska.

W ubiegłorocznym Festiwalu brało udział 25 wystawców – dystrybutorów win z całej Europy, producentów miodów, serów, oliw, octów, a także wyposażenia hoteli i gastronomii.

Patronem medialnym tego wydarzenia jest Poland 100 Best Restaurants.

logotypy