FOODEXPO i POLFISH 2019

Jedyne w Polsce - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH oraz Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO.

Prowadzisz restaurację, kawiarnię, małą gastronomię, firmę cateringową? Jesteś menadżerem sklepu, hurtowni spożywczej, rybnej, sieci supermarketów, dyskontów, obiektów gastronomicznych, hotelarskich, piekarni lub cukierni? A może szefem kuchni lub dietetykiem? Jeśli tak, to MUSISZ TU BYĆ!!! 

140 WYSTAWCÓW Z 12 KRAJÓW – NAJLEPSZE PRODUKTY I NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Udział w Targach potwierdzili wiodący polscy producenci i importerzy ryb i owoców morza. Oprócz tradycyjnych produktów świeżych, mrożonych, konserwowych, wędzonych i marynowanych, znajdą się też rybne wyroby garmażeryjne i typu convenience. Z zakresu akwakultury obecne będą firmy zajmujące się hodowlą ryb morskich i słodkowodnych. Nie zabraknie producentów pasz, systemów do przechowywania i transportu ryb oraz urządzeń i sprzętu do hodowli.

Szeroką ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy napojów, przypraw, mąki, produktów cukierniczych, zup czy win. Pojawią się produkty regionalne, płody z farm i hodowli ekologicznych. W sektorze mleczarskim (targi Mleczna Rewia) uczestniczyć będą czołowe polskie zakłady i spółdzielnie mleczarskie

Kategoria technologii reprezentowana będzie przez producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń dla przetwórstwa (urządzenia wędzarnicze, systemy chłodzące i pakujące) oraz przez przedsiębiorstwa oferujące: projektowanie linii technologicznych, wdrażanie systemów produkcyjnych, sprzęt do utylizacji odpadów, kasy fiskalne, czytniki kart, urządzenia do etykietowania, wyposażenie dla gastronomii i sklepów, pojemniki i opakowania dla przetwórstwa i firm cateringowych. 

Na Targach zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w transporcie spożywczym, jak monitoring pojazdów, innowacyjne oprogramowania i agregaty chłodzące. Udział zapowiedzieli także dealerzy samochodów dostawczych i użytkowych dla gastronomii oraz producenci sklepów mobilnych.

Ofertę utrzymania czystości i bezpieczeństwa w zakładach przetwórstwa spożywczego przedstawią dystrybutorzy największych światowych marek artykułów BHP. Właściciele obiektów gastronomicznych znajdą propozycje odzieży ochronnej, personalizowanych uniformów dla pracowników, tekstyliów, naczyń, nowoczesnych urządzeń kuchennych, sztućców, mebli i akcesoriów.
 

TERMIN: 29-30 maja, 10.00-18.00 | 31 maja, 10.00-16.00

MIEJSCE: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

WSTĘP NA TARGI:

  • 29 maja: dzień branżowy - wejście bezpłatne dla gości z branży po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej lub na miejscu podczas targów
  • 30-31 maja: dzień otwarty dla publiczności - obowiązują bilety / goście z branży - wstęp bezpłatny

BILETY, PARKING:

  • bilet normalny: 30 zł/ 1 dzień; bilet ulgowy: 25 zł/ 1 dzień
  • zakup biletów: 30-31 maja 2019, kasa AMBEREXPO, hol A
  • parking płatny 20 zł/ dzień.