GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ W POLSCE W 2016 ROKU

15 października podczas Gali POLAND 10O BEST RESTAURANTS AWARDS 2016 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy poznamy najlepszą restaurację w Polsce w 2016 roku.

dworek

Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających daną restaurację oraz ocena poprzez stronę internetową Akcji, głosowanie SMS, głosowanie poprzez Facebook oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping.

Oficjalne wręczenie nagród POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2016 odbędzie się podczas Gali kończącej VI edycję Akcji. Nagrody będą przyznawane w KATEGORII NAJLEPSZA RESTAURACJA W POLSCE oraz NAJLEPSZA KARCZMA W POLSCE w trzech grupach : AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce. Miejsce restauracji w grupie ustalane jest na zasadzie – 75% oceny konsumentów – ankiety, głosowania, 25% oceny inspektorów.

Zapraszamy do głosowania - do 30 sierpnia 2016 roku.

Głosowanie Facebook:

https://www.facebook.com/poland100bestrestaurants/app/133696533402323/

Głosowanie SMS:

http://poland100bestrestaurants.pl/lista