GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ W POLSCE W 2017 ROKU

20 października podczas Gali POLAND 10O BEST RESTAURANTS AWARDS 2017 w Pałacu Sobańskich w Warszawie poznamy najlepszą restaurację w Polsce w 2017 roku.
Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających daną restaurację oraz ocena poprzez stronę internetową Akcji, głosowanie SMS, głosowanie poprzez Facebook oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping.

Oficjalne wręczenie nagród POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2017 odbędzie się podczas Gali kończącej VII edycję Akcji. Nagrody będą przyznawane w KATEGORII NAJLEPSZA RESTAURACJA W POLSCE oraz NAJLEPSZA KARCZMA W POLSCE w czterech grupach : AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce, GRAND AWARD – 3 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce + Miejsce restauracji w grupie ustalane jest na zasadzie – 75% oceny konsumentów – ankiety, głosowania, 25% oceny inspektorów.

Zapraszamy do głosowania

Głosowanie SMS / do 20 sierpnia 2017 roku
http://poland100bestrestaurants.pl/lista

Głosowanie STRONA INTERNETOWA / do 20 sierpnia 2017 roku
http://poland100bestrestaurants.pl/inspektorzy

Głosowanie FACEBOOK / od 21 sierpnia do 31 sierpnia 2017 roku
https://www.facebook.com/poland100bestrestaurants/