GOOD FOOD FEST 2013 – II EDYCJA

Good Food Fest to rodzinny festiwal kulinarny, który jest skierowany do smakoszy zarówno laików jak i profesjonalistów. Na miejscu pojawi się 50 kulinarnych osobowości i autorytetów, będą się odbywać warsztaty i pokazy, będzie targowisko smaku, całodzienna strefa dziecka, strefa pro, strefa blogera, kino plenerowe kuchni +, strefa nalewek oraz wiele innych ciekawych wydarzeń. 

Impreza na celu promowanie zdrowego i dobrego jedzenia. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę na wiele zagadnień, takich jak produkty przygotowywane według tradycyjnych receptur, żywność sezonową, produkty regionalne, zdrowotne diety żywieniowe czy świadomość konsumencką. Wszystko to, abyśmy jedli lepiej i smaczniej. 

W czasie Good Food Fest będzie okazja aby spotkać tak wspaniałych kucharzy jak: Kurt Scheller, Tomek Jakubiak, Magda Gessler, Paweł Loroch, Janek Paszkowski - Master Chef, Hanna Szymanderska, Paweł Oszczyk, Tomek Woźniak, Maryla Musidłowska, Monika Węgrzyn, Przemysław Wieloch, Malka Kafka, Jola Słoma, Mirek Trymbulak, Dorota Minta, Maciej Jabłoński, Zbyszek Kmieć, Anna Jelonek i wielu innych.

Bilety w cenie 25 zł. za dzień albo 40 zł. karnet 


PROGRAM: 

Piątek - 21.06.2013: 
godz 20:30 - kino plenerowe KUCHNI + - wstęp wolny 

Sobota - 22.06.2013: 

SCENA GŁÓWNA - strefa pokazów kulinarnych: 
12:00 - „wegańska kuchnia sezonowa” - Jola Słoma i Mirek Trymbulak 
13:00 - „kuchnia molekularna” - ekipa projektu „thefood.pl” 
14:00 - „izraelski fast food” - Malka Kafka 
15:00 - „sezonowy fast food” - Tomasz Jakubiak 
16:00 - „wykwintna kuchnia polska” - Paweł Oszczyk 
16:30 - Kurt Scheller - zaproszenie/konkurs 
17:00 - „łączenie win z polskimi produktami regionalnymi” - Ewa Wieleżyńska oraz Zbyszek Kmieć 

STREFA INTERAKCJI: 
11:00 - „zdrowa dieta kobiet karmiących” - Anna Charko - diet coaching 
12:00 - „słodka kuchnia bez cukru - zamienniki” - Agnieszka Pająk - wykład z degustacją 
13:00 - „pasieki miejskie” - Kasia Jagiełło i Jerzy Kowalczyk - wykład 
14:00 - „jaką pić wodę i czym jest woda strukturalna?” - dr Grażyna Pająk - wykład 
15:00 - „cydr” - Hieronim Błażejak - laboratorium smaku 
16:00 - „ jak czytać etykiety produktów” - Studenckie Koło Naukowe Dietetyków WUM - spotkanie 
17:00 - Kurt Scheller i Monika Kucia - spotkanie z autorami książki 
18:00 - „ekstremalne jedzenie” - Anna i Jakub Urbańscy - prezentacja i spotkanie z podróżnikami 
19:00 - „nalewki” - Hieronim Błażejak - laboratorium smaku 

STREFA WARSZTATÓW KULINARNYCH: 
12:00 - „literatura od kuchni”- Bogusław Deptuła 
13:00 - „kwiaty jadalne” - Maryla Musidłowska 
14:00 - „dzikie zioła - jak zbierać, przetwarzać i stosować” - Magdalena Gorzkowska 
15:00 - „kasze znane i nieznane” - Maia Sobczak 
16:00 - „umami - piąty smak” - Rafał Snopkiewicz 
17:00 - „jagnięcina z lubelszczyzny” - Kamil Kotarski 
18:00 - „kuchnia małego kriszny - ciecierzyca” - Monika Węgrzyn 
19:00 - „moc owadów" - Jakub Urbański oraz gość specjalny Piotr Bąkowski 

STREFA PRO: 
12:00 - „kapłony - historia i zastosowanie” - Zbyszek Kmieć 
13:00 - „wieprzowina certyfikowana” - Darek Zahorański/Radisson SAS - pokaz 
14:00 - „możliwości i niecodzienne zastosowanie frytury” - Krzysztof Królak - pokaz 
15:00 - „jagnięcina z lubelszczyzny” - Kamil Kotarski - prezentacja/pokaz/degustacja - strefa pro 
16:00 - „tajemnice dziczyzny” - Krzysztof Lechowski - spotkanie z degustacją 
17:00 - „sezonowość w kuchni - klucz do sukcesu’ - Tomasz Jakubiak - spotkanie, dyskusja 
18:00 - „łączenie wina z sushi” - Ewa Rybak i Rafał Snopkiewicz - pokaz 

STREFA BLOGERA: 
12:00 - „odżywcze, sezonowe kingtaile” - radosna aktywność śniadaniowa 
13:00 - „wielka, integracyjna wymiana przetworowo-wypiekowa” - akcja przynieś wynieś 
14:00 - „wielki finał konkursu Electrolux Super Chef” 
16:00 - "from kitchen to the movie – cz.I" – reżyseria Paulina Wnuk - integracyjna produkcja filmu sensacyjno - kulinarnego „GFF 2013” 
18:00 - „rozmowa z autorką Bloga Roku 2012” - Paulina Wnuk frommovietothekitchen.pl, prowadzenie Ewa Ehmke vel Emczyńska 
- „całodniowa ścianka ze zdjęciami i podpisami gości” - Fotki z Budki 

STREFA DZIECIAKA: 
12:00 - „wypiekanie muffinków owocowo - warzywnych” - brain4rent - warsztaty 
14:00 - "ciasteczka 3B - bez cukru, mąki i gotowania" - Beata Martynowska/Spiżarnia - warsztat robienia ciasteczek niezwykłych 
16:00 - „pieczenie i zdobienie pierników” - brain4rent - warsztaty edukacyjne 

- całodniowa strefa dziecięca food art: 
- „obrazy ziarnem malowane” - (ziarna, kasze, kawa, makarony, orzechy…) - warsztaty 
- „płaskorzeźby i bryły przestrzenne z owoców i warzyw” - warsztaty 
- „biżuteria z produktów spożywczych” - warsztaty 

- całodniowa strefa dziecięcej edukacji kulinarnej: 
- „pochodzenie geograficzne i historia produktów kulinarnych” - interaktywne pokazy z degustacją 
- „hodowla i otrzymywanie produktów kulinarnych” - interaktywne pokazy z degustacją 

- całodniowa strefa dziecięca art recycling: 
- „niezwykłe instrumenty muzyczne” - warsztaty manualno-edukacyjne 
- „rzeźby, płaskorzeźby, instalacje” - warsztaty manualno-edukacyjne 

- „całodniowa interaktywna piramida żywieniowa” - Studenckie Koło Naukowe Dietetyków WUM 

- konkursy 

TARGOWISKO SMAKU: 
- całodniowe targowisko regionalnych i sezonowych specjałów, ekskluzywne produkty kulinarne ze świata, restauracje, wyborne napitki, rękodzieło, książki kulinarne. 

EXTRAS: 
14:00 - „fartuchy kuchenne z banerów” - Agata Kramarz/POLtwór - warsztaty recyklingowe 
16:00 - „galanteria z kartonów po sokach i mleku” - Agata Kramarz/POLtwór - warsztaty recyklingowe - wstęp: umyte kartony po sokach i mleku 

„całodniowe spotkanie i porady dietetyczki gwiazd” - Anna Jelonek/Your Diet 
„całodniowa przestrzeń fotoszaleństwa” - Fotki z Budki - akrobacje i konkursy 
„warszawski turniej nalewek” - I edycja - PAS - konkurs, degustacje 
„całodniowa strefa magazynu WINO” - spotkania, degustacje 
„strefa ChilliZET” - relaks, wypoczynek, rekreacja 

godz 20:30 - kino plenerowe KUCHNI + 

Niedziela - 23.06.2013: 

SCENA GŁÓWNA - strefa pokazów kulinarnych: 

12:00 - „wegańska kuchnia sezonowa” - Jola Słoma i Mirek Trymbulak 
13:00 - „kuchnia molekularna” - ekipa projektu „thefood.pl” 
14:00 - „konkursy i igraszki” - Paweł Loroch 
15:00 - „niecodzienne i zaskakujące połączenia w kuchni” - Janek Paszkowski/MasterChef 
16:00 - „ekskluzywne dary lasu” - Krzysztof Lechowski 
18:00 - „koncert finałowy” - trio Janka Paszkowskiego 

STREFA INTERAKCJI: 
11:00 - „zdrowa dieta żywieniowa u małych dzieci” - Anna Charko - diet coaching 
12:00 - „o sztuce słuchania” - psychologia kulinarna - Dorota Minta - spotkanie/smakowanie 
13:00 - „dziecko w kuchni - zapobiec otyłości” - Anna Jelonek - wykład 
14:00 - „historia kuchni molekularnej” - ekipa projektu „thefood.pl” - opowieść 
15:00 - „warszawska sztuka kulinarna” - Hanna Szymanderska - kulinaria na papierze 
16:00 - „japońskie tradycje kulinarne” - Magdalena Tomaszewska-Bolałek oraz Monika Rendzner - prezentacja, projekcja, degustacja 
17:00 - „zaskakujące trendy w projektowaniu opakowań spożywczych” - Maciej Konopka - wykład i prezentacja 

STREFA WARSZTATÓW KULINARNYCH: 
12:00 - „super jajko - Maryla Musidłowska 
13:00 - „kuchnia bezglutenowa” - Agnieszka Pająk 
14:00 - „francuskie mis en bouche” - David Gaboriaud 
15:00 - „zaskakujące orientalne zioła - pochodzenie i zastosowanie” - Maciej i Marcin Jabłońscy 
16:00 - „kuchnia senegalska” - Aziz Seck, Mamadou Mbeng oraz gość specjalny Mamadou Diouf 
17:00 - „kuchnia marokańska - marrakesh instant” - Malka Kafka 

STREFA PRO: 
12:00 - „zaskakujące orientalne zioła – pochodzenie i zastosowanie”- Marcin Jabłoński – pokaz 
14:00 - „alternatywne sposoby dystrybucji żywności - rolnictwo wspierane przez gastronomię” - Piotr Trzaskowski - dyskusja 
15:00 - „dania wegańskie , bezglutenowe i bezmleczne w menu restauracji” - Jola Słoma i Mirek Trymbulak – pokaz 
16:00 - „wykwintna kuchnia polska” - Przemysław Wieloch - spotkanie 
17:00 - „ żubr i szlachetne rasy bydła” - Zbyszek Kmieć – prezentacja 

STREFA BLOGERA: 
12:00 - „letnie szejki owocowo - warzywne” - radosna aktywność śniadaniowa 
13:00 - „blog kulinarny jako narzędzie pracy” - Janek Paszkowski - dyskusja 
14:00 - "from kitchen to the movie – cz.II" - reżyseria Paulina Wnuk - integracyjna produkcja filmu sensacyjno - kulinarnego „GFF 2013” 
15:00 - „warsztaty stylizacji kulinarnej”- Natalia Nowak-Bratek - Krew i Mleko 
16:00 - „warsztaty fotografii kulinarnej - techniczne przygotowanie zdjęć - sprzęt, oświetlenie, postprodukcja” - Mariusz Seliga 
17:00 - „zaskakująca kuchnia wietnamska” - Maria Wiktoria Górecka vel. Pyza made in Poland 
- „całodniowa ścianka ze zdjęciami i podpisami gości” - Fotki z Budki 

STREFA DZIECIAKA: 
12:00 - „moc ziół” - Marcin Jabłoński - warsztaty kulinarne
14:00 - „kuchnia afrykańska” - Aziz Seck, Mamadou Mbeng - warsztaty kulinarne 
16:00 - „kuchnia francuska” - David Gaboriaud - warsztaty kulinarne 

- całodniowa strefa dziecięca food art: 
- „obrazy ziarnem malowane” - (ziarna, kasze, kawa, makarony, orzechy…) - warsztaty 
- „płaskorzeźby i bryły przestrzenne z owoców i warzyw” - warsztaty 
- „biżuteria z produktów spożywczych” - warsztaty 

- całodniowa strefa dziecięcej edukacji kulinarnej: 
- „pochodzenie geograficzne i historia produktów kulinarnych” - interaktywne pokazy z degustacją 
- „hodowla i otrzymywanie produktów kulinarnych” - interaktywne pokazy z degustacją 

- całodniowa strefa dziecięca art recycling: 
- „niezwykłe instrumenty muzyczne” - warsztaty manualno-edukacyjne 
- „rzeźby, płaskorzeźby, instalacje” - warsztaty manualno-edukacyjne 

- „całodniowa interaktywna piramida żywieniowa” - Studenckie Koło Naukowe Dietetyków WUM 

- konkursy 

TARGOWISKO SMAKU: 
- całodniowe targowisko regionalnych i sezonowych specjałów, ekskluzywne produkty kulinarne ze świata, restauracje, wyborne napitki, rękodzieło, książki kulinarne. 

EXTRAS: 
13:00 - „japońskie słodycze” - Magdalena Tomaszewska-Bolałek - spotkanie z autorką książki 
- „całodniowe spotkanie i porady dietetyczki gwiazd” - Anna Jelonek/Your Diet 
- „całodniowa przestrzeń foto szaleństwa” - Fotki z Budki - akrobacje i konkursy 
- „warszawski turniej nalewek” - I edycja - PAS - konkurs, degustacje 
- „całodniowa strefa magazynu WINO” - spotkania, degustacje 
- „strefa ChilliZET” - relaks, wypoczynek, rekreacja