Gala X edycji Przewodnika Poland 100 Best Restaurants odwołana.

W obecnym kontekście ograniczeń zdrowotnych i biorąc pod uwagę ograniczenia związane z imprezami, które uniemożliwiają organizację dużych zgromadzeń, zmuszeni jesteśmy do podjęcia trudnej i bolesnej decyzji o odwołaniu Gali X jubileuszowej edycji Przewodnika Poland 100 Best Restaurants 2020, która miała odbyć się w Hotelu Żubrówka w Białowieży. Lista najlepszych restauracji zostanie zaprezentowana online 22 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 O szczegółach będziemy informować zarówno na stronie internetowej: www.poland100bestrestaurants.pl  i w mediach społecznościowych.

Mieliśmy nadzieję, że nie będziemy musieli podejmować tej decyzji, bowiem „kabel” internetowy nie jest w stanie zastąpić Gali podczas której poznajemy nowe osoby i budujemy prawdziwe relacje, wręczamy nagrody a teraz zmuszeni jesteśmy do przesłania ich pocztą. To trochę tak jakby „Tinder” pozostał tylko online bez możliwości spotkania się na żywo.

POLAND 100 BEST RESTAURANT AWARDS

„Nie była to łatwa decyzja. Od dawna nadawaliśmy rozmach temu wydarzeniu i na ten wyjątkowy wieczór czekali właściciele restauracji, szefowie kuchni oraz goście restauracji - entuzjaści wyśmienitej kuchni. Jednak zdrowie i dobre samopoczucie laureatów i gości zawsze były najważniejsze.

W 2020 roku restauratorzy okazali również wielkie serce, wspierając w trudnych czasach środowisko medyczne, nawet pomimo trudnych wyzwań, z którymi sami muszą się mierzyć. Jestem przekonany, że rekomendacje przewodnika Poland 100 Best Restaurants stanowią istotne wsparcie dla restauratorów i pozwalają utrzymać nadzieję w 2021 roku. Jest to również okazja aby zwrócić uwagę na te wspaniałe restauracje, wybitnych szefów kuchni a jednocześnie zmotywować gości restauracji  czekających na ich ponowne otwarcie.

Z niecierpliwością czekamy na  Galę XI edycji Przewodnika Poland 100 Best Restaurants i na organizację tego wydarzenia w przyjętej i przez lata wypracowanej i realizowanej formule”powiedział Cezary Wołodko twórca Przewodnika Poland 100 Best Restaurants.

A tak w filmowym skrócie wyglądał finał IX edycji Poland 100 Best Restaurants.