Hotel Krasicki najlepszy w Polsce, Europie i na Świecie!

Podczas Gali rozdania nagród, która odbyła się 18 stycznia 2012 roku w Hotelu Savoy w Londynie, Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim sięgnął po nagrodę główną w kategorii “Best New Hotel Construction & Design”
Hotel Krasicki, już podczas nominacji, znalazł się wśród najwyżej ocenionych obiektów w kategorii “Best New Hotel Construction & Design” w Europie i na Świecie. 

Podczas uroczystej Gali International Best Hotel Awards, która odbyła się w hotelu Savoy 
w Londynie 18 stycznia 2012r., ogłoszono wyniki konkursu na najlepszy hotel na Świecie. Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim zwyciężył w kategorii „Best New Hotel Construction & Design” w każdym z kolejnych etapów konkursu. Zdobył nagrodę dla najlepszego hotelu w Polsce, najlepszego hotelu w Europie oraz ostatecznie – najlepszego hotelu na Świecie, pokonując konkurentów ze wszystkich Regionów (Europa, Azja i Rejon Pacyfiku, Afryka, obie Ameryki i Wielka Brytania). 

Hotel Krasicki podczas Gali reprezentowała Pani Magdalena Dowgiałło, Dyrektor ds. operacyjnych hotelu, która z wielką przyjemnością odbierała wszystkie nagrody przyznane temu niesamowitemu obiektowi.