I edycja Taste of Amber Room

Restauracja Amber Room startuje z nowym projektem! Przez trzy dni będzie można się przekonać jak smakuje Restauracja Amber Room. Fenomenalne jedzenie, profesjonalna obsługa, niezawodny serwis, niesamowita atmosfera i wiele, wiele więcej. Sprawdź jak bardzo będziesz chciał do nas wrócić i już dziś zrób rezerwację.

taste strona

Restauracja Amber Room mieści się w urokliwym Pałacu Sobańskich w samym centrum, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy – Alejach Ujazdowskich. Pałac pozostaje ustronnym i dystyngowanym miejscem dla spragnionych niepowtarzalnej atmosfery i cienia drzew pobliskiego parku.

Restauracja oferuje wyborną kuchnię, ze smakiem łącząc światowe trendy kulinarne takie jak metoda sous vide czy slow food, z polską tradycją oraz szczyptą kuchni molekularnej. Najwyższej jakości, składniki sezonowe, własne wypieki oraz wyjątkowe wina są chlubą Restauracji. Szef Kuchni serwuje autorskie dania, a jego doświadczenie i kreatywność zaowocowały wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami.

Strona internetowa: www.amber-room.pl