KULINARNY TALENT 2016 – rozpoczynamy walkę o finał!

Kulinarny Talent 2016

 

Logo Kulinarny Talent 2016 (2)Oficjalnie ogłaszamy rozpoczęcie eliminacji do konkursu „Kulinarny Talent 2016”, który odbędzie się 7 kwietnia br. podczas 20. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2016 w Centrum MT Polska (Warszawa, ul. Marsa 56c).

„Kulinarny Talent” to autorski konkurs Roberta Sowy skierowany do młodych, rozpoczynających życie zawodowe kucharzy do 23 roku życia. To z ich grona od lat wyłaniamy prawdziwe „kulinarne perełki”. Zgodnie z przyjętą formułą warunkiem udziału w konkursie jest rekomendacja doświadczonego szefa kuchni, co w połączeniu z młodzieńczą fantazją i odwagą w łączeniu smaków, jest gwarancją wysokiego poziomu konkursu.    

I Ty możesz zaprezentować swoje umiejętności w konkursie i zyskać miano „Kulinarnego Talentu”!

Jak to zrobić? To proste… Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij formularz zgłoszeniowy, przygotuj recepturę i zdjęcie dania konkursowego.

Kompletne zgłoszenie prześlij do 13 marca br. na adres: konkurs@sowarobert.pl.  

Już dziś zacznij komponować swoje autorskie danie, dzięki któremu masz szansę wygrać eliminacje i stanąć do walki o tytuł „Kulinarnego Talentu 2016”. Zmagania konkursowe oceniać będzie profesjonalne jury składające się z doświadczonych szefów kuchni oraz jury degustacyjne gwiazd.

Czekamy na Ciebie!

Regulamin do pobrania

KT2016 regulamin_konkursu (634,52kb)

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

KT2016 formularz zgłoszeniowy_ (97,52kb)

Receptura do pobrania

KT2016 receptura pracy konkursowej (97,10kb)

KULINARNY TALENT 2016 PARTNERZY