Kinga Pienińska naturalna woda mineralna dla sieci ACCOR

Naturalna woda mineralna Kinga Pienińska konsekwentnie poszerza swoją obecność na mapie HoReCa. Ta wyśmienita w smaku, niskosodowa górska woda z Pienin trafiła do hoteli grupy Accor.

Kinga Pienińska dostarczana jest do obiektów marek: Sofitel, Novotel,Mercure, Orbis i Ibis. Dla producenta wody mineralnej to najlepsza weryfikacja i potwierdzenie pozycji rynkowej − niewątpliwie atrybuty, na jakie stawia od lat i tym razem zaowocowały sukcesem. Najwyższa jakość samego produktu, eleganckie szklane butelki z linii zielonej oraz białej dedykowanej tylko dla sektora hotelarsko-gastronomicznego, pewność dostaw, stabilność przedsiębiorstwa i pienińskie pochodzenie z całą pewnością odegrały decydujące znaczenie we wspólnej decyzji obu partnerów biznesowych. 

Accor posiada w Polsce ponad 70 hoteli zlokalizowanych we wszystkich regionach. Są to obiekty, w których jakość usług oraz komfort gości doskonale łączą się z najlepszą kuchnią i nawiązaniem do lokalnych tradycji. Kinga Pienińska od lat z powodzeniem współpracuje z najlepszymi restauracjami i hotelami w kraju i poza jego granicami, stawiając przede wszystkim na długoterminową satysfakcję oraz dobre referencje w środowisku hotelarzy i restauratorów.

Jakość naturalnej wody mineralnej potwierdzają m.in. lokalizacja źródła na terenie Pienińskiego Parku Narodowegooraz liczne nagrody. Jedną z nich jest wyróżnienie Superior Taste Awards (Nagroda za Wyśmienity Smak), przyznane przez prestiżowy Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości w Brukseli. Do bogatej puli trofeów należy również Złote Godło za Najwyższą jakość 2012. Kinga Pienińska coraz częściej angażuje się w ciekawe projekty związane z branżą HoReCa. To niewątpliwie dodatkowy argument za dobrze przemyślaną strategią rynkową marki dla jej partnerów biznesowych.