Kinga Pienińska zagościła w hotelu Bristol

Kinga Pienińska naturalna woda mineralna zagościła w wyjątkowym hotelu Bristol w Warszawie. To prawdziwe wyróżnienie, ale i niewątpliwie docenienie przez management hotelu konsekwencji w dbaniu o jakość, pewność dostaw i wizerunek marki wody.

Hotel Bristol należy do kolekcji hoteli The Luxury Collection Concierge - unikatowych, najpiękniejszych hoteli na świecie. Stanowi wyjątkową mieszankę historii, nowoczesnego luksusu oraz artystycznej duszy. Wyróżniają go między innymi piękne wnętrza z eleganckimi elementami Art Deco z początków XX wieku. Ponadto hotel zachwyca prestiżową lokalizacją przy Trakcie Królewskim, w pobliżu Pałacu Prezydenckiego, w odległości kilku kroków od Starego Miasta, Zamku Królewskiego i Opery Narodowej.

W artystyczny i bardzo ekskluzywny klimat Hotelu Bristol doskonale wpisała się naturalna woda mineralna Kinga Pienińska Linia Biała w eleganckich butelkach szklanych. Goście mogą już skosztować wyśmienitego smaku prawdziwej wody mineralnej rodem z Pienin, jednych z najczystszych gór Europy, wydobywanej w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego. Tym samym Kinga Pienińska Linia Biała zdobyła uznanie kolejnego prestiżowego partnera. W gronie tym są już hotele sieci Starwood Hotels & Resorts: Sheraton oraz sieci hoteli Accor: Sofitel, Mercure,  Novotel, Orbis i Ibis.