Kolacja Charytatywna

11 października 2022 roku w "Ristorante Con Giardino" w Gdańsku odbędzie się charytatywna kolacja degustacyjna na około 100 osób z inicjatywy Kucharze Pomagają.

Twórcą tej inicjatywy jest Tomasz Jakubiak znany polski kucharz, autor książek kulinarnych, wizjoner, juror Polskiej edycji programu MasterChef Junior, dziennikarz kulinarny, gospodarz popularnych programów telewizyjnych. Wraz z nim gotować będzie 12 wyśmienitych kucharzy i cukierników, którzy stworzą menu 6 wyjątkowych i nietuzinkowych dań, połączonych ze specjalnie wyselekcjonowanymi winami.
12 szefów kuchni:
Tomasz Jakubiak
Wojciech Rzepecki
Jordan Bach
Sebastian Cichy
Marek Wierzbowski
Michał Soliwoda
Jaku Błysk
Andrzej Gołąbek
Krystian Sosnowski
Gerard Rytter
Krzysztof Lisiak
Kacper Łysk
Dominik Bielawny
 
 
Czas umili klimatyczna oprawa muzyczna. W trakcie wydarzenia odbędzie się także pokaz Carvingu wykonany przez złotych medalistów mistrzostw międzynarodowych, oraz licytacje wartościowych, różnorodnych voucherów, produktów i usług podarowanych przez partnerów, wśród nich między innymi pobyty w wyśmienitych hotelach, usługi różnych branż, unikalne gadżety oraz wiele, wiele innych.
 
Celem kolacji jest pomoc Annie Kowalskiej, która uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, którego skutkiem jest czterokończynowe porażenie, złamany kręgosłup, resekcja jelit i wiele innych. Ania wymaga specjalistycznej opieki, dożywotniego żywienia pozajelitowego, pilnej rehabilitacji i pomocy psychologicznej. Z powodu trudnej sytuacji finansowej potrzebuje naszej pomocy. Dzięki Waszej pomocy zorganizujemy to wspaniałe wydarzenie i zrobimy wszystko by zebrać jak największą kwotę na powrót Ani do samodzielności.
 
13q