Konkurs Mionetto Cup 2015

222 Marka Mionetto organizuje dniu 24 czerwca 2015 roku w Hotelu Copernicus w Toruniu, ogólnopolski konkurs dla barmanów Mionetto Cup 2015.

W konkursie spotkają się „najlepsi z najlepszych” czyli sama czołówka barmanów z kraju. Każdy z uczestników podczas konkursu zobowiązany będzie do skomponowania drinka w kategorii „fancy – all day” na bazie Lubuski Vodka oraz Sparking Coctail na bazie Mionetto Prosecco w ramach konkursu Lubuski Cup.

Oddzielna nagroda zostanie przyznana przez komisję za kreatywność i oryginalną technikę serwisu wina musującego oraz za Sparking Coctail na bazie Mionetto Prosecco. W konkursie będzie walczyło 24 barmanów z całej Polski. Są to członkowie Stowarzyszenia Barmanów Polskich. Gościem specjalnym imprezy będzie Giorgio Fadda – człowiek legenda, zaangażowany od wielu lat w krzewienie kultury Prosecco w najbardziej kultowych barach Wenecji, współtwórca słynnego na całym świecie koktajlu Prosecco-Bellini. Nagrodą dla zwycięzcy będzie wyjazd do włoskich winnic w regionie Veneto oraz zwiedzanie urokliwych uliczek Wenecji.

 

unnamed