Kulinarne Mistrzostwa Polski – nowy konkurs!

Kulinarne Mistrzostwa Polski” to nowy prestiżowy konkurs, który odbędzie się 12 października br. podczas 9. Międzynarodowych Targów WorldHotel organizowanych w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

KMP baner

Nie przypadkowo Mistrzostwa towarzyszą targom WorldHotel. Gastronomia to ważny element w hotelu, a dobra kuchnia to nie tylko wizytówka, lecz także ważny czynnik generujący przychody obiektów noclegowych.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich pracujących w zawodzie kucharzy, bez względu na wiek i zajmowane stanowisko. Jedynym warunkiem jest przesłanie kompletnego zgłoszenia oraz pokonanie konkurencji w drodze do finału, bowiem spośród wszystkich zgłoszeń wyłonimy tylko 12 finalistów.

Kulinarnego Mistrza Polski wybiorą dwa składy jurorskie – Jury profesjonalne składające się ze znanych autorytetów kulinarnych oraz Jury gwiazd, w którym zasiądą znani i lubiani aktorzy, muzycy, dziennikarze… Oceniane będą m.in.: mis en place, techniki kulinarne, smak i estetyka podania, czyli wszystko to, na co zwracają uwagę Klienci restauracji.

Zgłoszenia konkursowe należy przesłać na adres: konkurs@sowarobert.pl do 18 września br.

PLIKI DO POBRANIA

KMP-2016 regulamin konkursu (658,27kb)

KMP-2016 formularz zgłoszeniowy (53,55kb)

KMP-2016 receptura pracy konkursowej (53,11kb)