L'Art de la cuisine Martell 2016 - znamy finalistów


MARTEL logo51 zgłoszeń wpłynęło do tegorocznego konkursu  L'Art de la cuisine Martell 2016 jednego z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych w Polsce.  Po raz czternasty firma Wyborowa Pernod-Ricard wraz z marką Martell oraz Grupą Anders organizuje Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej, który odbędzie się 5 MARCA W HOTELU ZAMEK RYN****.

Jest to rekordowa lista zgłoszeń co bardzo cieszy i pokazuje mega duży potencjał naszego konkursu a liczba zgłoszeń i zainteresowanie jest budujące że tak dużo młodych kucharzy którzy chcą wystartować w tak prestiżowym konkursie, brać udział i być głównymi uczestnikami w branżowym weekendzie roku. powiedział szef Dariusz Struciński

Kulinarnym tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu a tym samym głównym produktem, który muszą w swoich daniach wykorzystać zawodnicy jest Brytyjska Świeża Jagnięcina Kulinarna (do wyboru udziec, comber, mostek i antrykot).

Podczas konkursu potrawy oceniane są przez trzy zespoły jury – pierwszy to JURY TECHNICZNE, w którym zasiądą największe autorytety sztuki kulinarnej w Polsce oraz JURY DEGUSTACYJNE  złożone z Szefów Kuchni. To pierwsze jury oceniać będzie potrawy wg zgodności z regulaminem konkursu, tj. pod kątem sposobu przyrządzenia potrawy, podania i samego jej smaku. Trzeci zespół to JURY KONESERÓW, które przyznaje swoją osobną nagrodę.

 

Lista ekip zakwalifikowanych do finału w Hotel Zamek Ryn :

1. Adam Tyrała, Przemysław Grudzień, HOTEL STARY

2. Krzysztof Bielawski, Patryk Głowacki, Restauracja Szeroka 9

3. Tomasz Janiczek, Krzysztof Lizak, Salina Restaurant

4. Michał Cienki, Mariusz Bobek, JK PROJECT

5. Krystian Pełka, Kamil Chechłowski, Antonina Villa & Restauracja

6. Dawid Zagrzywiec, Piotr Gipsiak, Courtyard Marriott Warsaw Airport

7. Tomasz Janczewski, Przemysław Rogaczewski, Andel's By Vienna House

8. Marek Mazurkiewicz, Karol Zając, Hotel Alter

9. Jacek Nowak, Wiktor Kowalski, Willa Emaus Club

10. Diana Olechnowicz, Magda Wacek, Restauracja Poznańska 15

11. Mateusz Bogdański, Artur Kuchnia, Hotel Heron

12. Bartosz Dziektarz, Bartłomiej Dufrat, Restauracja Pod Nosem

13. Bartłomiej Wrona, Michał Ziaja, Capital Park

14. Tomasz Zdrenka, Michał Kowalski, Restauracja Enjoy

15. Radosław Gierałtowski, Mateusz Janusz, Szafarnia 10 Restaurant &Bar

16. Filip Stępień, Dawid Ślęczka, Restauracja Andromeda

Drużyny rezerwowe to:

1. Konrad Kalęba ,Kamil Skóra, Best Western Plus Q Hotel

2. Rafał Koziorzemski, Tomasz Zdanowski, Restauracja Biały Królik

3. Łukasz Ptaszyński, Tomasz Modzelewski, Hotel Monopol

Zakwalifikowanym GRATULUJEMY, i do zobaczenia w Zamku Ryn 4 marca na odprawie o godzinie 17.30.

Drużynom, którym tym razem się nie udało serdecznie dziękujemy, życzymy wielu kulinarnych sukcesów i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu „l’Art de la cuisine Martell” w roku przyszłym.

PATRONAT MEDIALNY: Poland 100 Best Restaurants

belka_martell_2016_6