Ladies Evening w Appassionacie, czyli wieczór (nie)TYLKO dla PAŃ

„…ekscentryczną być kobietą-przyjaciółki niech nie milkną,

czas niech płynie w rytmie walca, dzień niech będzie jedną chwilką…”

unnamed (4) Tak na naszej appassionatowej scenie śpiewała Alicja Majewska w swoim wielkim przeboju „Być Kobietą”. W ślad za tymi fantastycznymi słowami już dziś zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowy, Ladies Evening z pewnym równie fascynującym dżentelmenem.

Aktor, kabareciarz i wokalista-Dariusz Niebudek będzie dotrzymywał towarzystwa uczestniczkom tego niezapomnianego wieczoru. O doznania na najwyższym poziomie kulinarnym, jak zwykle zadba nasz szef kuchni Paweł Grabowski.

– Dobra muzyka, nutka dowcipu i przyjemne tańce w kobiecym gronie to, to za czym wiele z nas tęskni – podkreśla Anna Cichoń, właścicielka restauracji Appassionata. Natłok obowiązków i chroniczny brak czasu sprawiają, że nie mamy zbyt wielu okazji na wyjście z koleżankami nawet na kawę i plotki. Dlatego chciałam zachęcić wszystkie Panie, aby przez ten jeden dzień w roku, który dedykowany jest tylko im, pomyślały właśnie o sobie. Jestem przekonana, że każdy mężczyzna to zrozumie i z ochotą podwiezie swoją kobietę na nasz Ladies Evening – dodaje restauratorka.

- Przez cały rok większość Pań gotuje dla swoich mężów, rodzin, dzieci. Tym razem to ja, przygotuję coś specjalnie dla nich, coś innowacyjnego ale także łączącego w sobie elementy tradycyjnej kuchni – podkreśla szef Paweł Grabowski. Mam nadzieję, że wszystkie damy będą mile zaskoczone nie tylko smakiem, ale i formą podania – dodaje szef kuchni.

Program wieczoru dla Pań obejmuje wykwintną kolację, udział w recitalu muzyczno-kabaretowym Dariusza Niebudka oraz zabawę taneczną z DJ-em Mateo.

Więcej informacji pod numerem 519837657 

Kolejne wydarzenie to MUZYCZNE PASJE Edyty Geppert

unnamed (5)Recital z udziałem Piotra Matuszczyka ( fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Szczegółowe informacje dotyczące „Muzycznych Pasji”
Anna Cichoń - 519 837 657

http://www.appassionata.com.pl