Lista uczestników zakwalifikowanych do konkursu L’Art de la cuisine Martell 2015

Znamy już listę zakwalifikowanych uczestników jednego z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych w kraju L’Art de la cuisine Martell 2015.

L'Art de la cuisine Martell to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych w kraju, organizowany od wielu lat  w wyjątkowych miejscach. Konkurs polega na przygotowaniu potrawy, która najlepiej komponuje się z koniakiem (do samych potraw nie jest dodawany koniak).

W konkursie udział weźmie 16 ekip kucharskich – młodych adeptów sztuki kulinarnej, z najlepszych restauracji w Polsce. Zgodnie z regulaminem zawodnicy wystąpią w czterech odsłonach na specjalnie przygotowanych do konkursu stanowiskach.  Na przygotowanie każdego  dania kucharze będą mieć 1 godzinę.


1. Krystian Pełka i Grzegorz Marzejon , Villa & Restauracja Antonina - Sopot
2. Artur Szwacki i Adam Ronka, Restauracja Cucina City Park - Poznań
3. Krzysztof Bielawski i Patryk Stanewicz , Restauracja Szeroka № 9 - Toruń
4. Adam Piechaczek i Sebastian Demakin, Hotel Alter- Lublin
5. Michał Seyda i Anna Solarz, Hotel Bukovina ****- Bukowina Tatrzańska
6. Jakub Walczak i Tomasz Zderenka , Restauracja Enjoy Platinum Palace Residence- Poznań
7. Wojciech Żółtowski i Adrian Mira, Restauracja LaLo- Ostróda
8. Filip Stępień i Dawid Ślęczka, Hotel Galaxy Restauracja Andromeda - Kraków
9. Kacper Kosewski i Kamil Stachowiak, Restauracja NOLITA - Warszawa
10. Dariusz Kuduk i Andrzej Fiołek, Hotel Grand Sal Wieliczka - Wieliczka
11. Dominik Karpik i Marcin Milda, Restauracja Mercato Hilton - Gdańsk
12. Piotr Czarnynoga i Krzysztof Mesjasz, Restauracja "Wodna Wieża” - Pszczyna
13. Karol Zdebski i Piotr Skrzypoń, Pałac Goetz Boutique Hotel & SPA - Brzesko
14. Piotr Pawłowski i Tomasz Janczewski, Andel's Hotel -Łódź
15. Wiesław Bujalski i Łukasz Ptaszyński, Hotel Monopol -Katowice
16. Daniel Olas I Dawid Szkudlarek, Hotel Zdrojowy PRO VITA i Folwark Folińscy – Kołobrzeg

Jury:

Andrzej Bałdyga
Paweł Oszczyk
Adam Chrząstowski
Jarosław Walczyk
Marek Widomski
Tomasz Deker
Grzegorz Labuda
Krzysztof Szulborski
Grzegorz Kazubski
Jarosław Uściński
Brock Brown Kimberly
Aleksandra Sowa

Asysta:
Łukasz Pielak
Tomasz Dziura

Jury Gwiazd:

Bogdan Kalus
Jarosław Kowalski
Andrzej Szumowski
Rafał Jemielita
Tomasz Kozłowicz

unnamed (1)