Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2016

mediabase_130018_media_src_719W Centrum Kulinarnym Unilever Food Solutions odbył się pierwszy półfinał konkursu Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2016.
Tematem tegorocznej edycji jest Danie główne z pstrąga tęczowego oraz minimum jednego rodzaju Primerby i Esencji bulionu rybnego Knorr Professional.
 
Jury przewodniczył Tomasz Purol - Executive Chef Hotel Blow Up Hall 5050.
Razem z pozostałymi członkami jury: Witoldem Iwańskim – szef kuchni restauracji „Aruana” w hotelu Narvil, Arturem Skotarczakiem - Executive Chef Restauracji “Muga”, Robertem Skubiszem – szef kuchni restauracji „Amber Room” w Pałacu Sobańskich,Maciejem Majewskim – szef kuchni w hotelu Sofitel Warsaw Victoria/restauracja „Le Victoria Brasserie Moderne” orazMichałem Kudukiem - Executive Chef Blue Diamond Hotel wyłonili pierwszych finalistów XII edycji konkursu Młody Kreator Sztuki Kulinarnej.
 
Do rywalizacji w finale 2 marca 2016 r. przystąpią:
  • Ilona Kruczek z Technikum Lider w Lublinie przy ul. Radziwiłowskiej
  • Rafał Dworzański z Regionalnej Szkoły turystycznej w Polanicy Zdrój przy ul. Wojska Polskiego
  • Sebastian Szostak z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Kościerzynie
  • Oskar Dąbrowski z Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie przy ul. Spytka Ligęzy
  • Michał Kowalski z Zespoły Szkół Gastronomicznych w Katowicach przy ul. Roździeńskiej
  • Karolina Lindstadt z zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie, Starzynie
 
Zwycięzca konkursu wyjedzie na staż do Restauracji Hisop w Barcelonie uhonorowanej gwiazdką Michelin oraz otrzyma nominację do finału konkursu dla profesjonalistów Primerba Cup 2016.
 


II półfinał odbędzie się 3 lutego 2016:

1) Brzozowski Bartłomiej z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu przy 
ul. Kościelnej

2) Chowaniec Krzysztof Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych Zakopane ul. Partyzantów 

3) Daszyński Łukasz z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Poznaniu przy ul. Podkomorskiej

4) Frankiewicz Natalia z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni przy ul. Morskiej 

5) Guzik Paulina z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Krakowie przy ul. Zamoyskiego

6) Kwiecień Robert z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu przy ul. Kościuszki

7) Laśkiewicz Paweł z Zasadniczej Szkoły Zawodowej Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy 
przy ul. Cienistej 

8) Piotrowski Kamil z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 

9) Pisarek Maciej z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp. przy Okólnej

10) Ryba Beata z Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach przy ul. Mickiewicza

11) Rzęski Adam Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy przy ul. Konarskiego 

12) Serafińczuk Kacper z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gdańsku przy Al. Legionów 

Osoba rezerwowa

Mamot Marcel z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielsku Białej przy ul. Jana III Sobieskiego