MASTER CHEFS 4 DOGS - ŚWIĄTECZNIE 10.12

Już 10-go grudnia odbędzie się 11 edycja jedynej w swoim rodzaju akcji kulinarno-charytatywnej na rzecz bezdomnych zwierząt w schroniskach czyli - Master Chefs 4 Dogs.

Master chefs 4 dogs  

MC4D-Świątecznie powstaje przy współpracy z Fundacją Tasting Poland.
Jak zawsze będzie można spotkać wspaniałych szefów kuchni, porozmawiać, wziąć autografy czy zrobić sobie z nimi zdjęcie, ale oczywiście też skosztować potraw specjalnie na tą okazję przez nich przygotowanych.
Dodatkowo odbędzie się pokaz Live Cookingu oraz pokaz barmański w wykonaniu Grupy Molekularni z Poznania.
Żeby dać trochę więcej dobrego dla zwierzaków powstanie pierwsza restauracja dla psów czyli Piestauracja, gdzie będą mogły czworonogi wybrać karmę ze specjalnego menu i skosztować pysznej wody specjalnie wyprodukowanej na ich potrzeby!

Dla każdego kto przyjdzie znajdzie się coś dobrego ponieważ firmy partnerskie zadbały o wachlarz produktów z najwyższej półki czyli warzywa, owoce, mikrozioła, sałaty, mięsa i wiele, wiele innych produktów.

Kto nie je mięsa nie wyjdzie rozczarowany, a  kto je uwielbia na tego będzie czekał wielki grill z przepysznymi stekami.

Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w  Kaliszu.

Jak zawsze biletem wstępu są różnego rodzaju dary dla podopiecznych schroniska. Ci, którzy przyjdą z pustymi rękoma będą mogli zakupić karmę na miejscu lub wrzucić coś do puszki.
 
Szefowie biorący udział w 11-tej edycji MC4D to:
Marcin Kaczmarek-Pielin
Sergiusz Hieronimczak
Patryk Dziamski
Jakub Ignyś
Adam Adamczak
Adriana Marczewska
Jarek Kin
Grzegorz Filozof
Klaudia Budny
Michał Bałazy
Kuba Korczak
Bartek Witkowski
 
Serdecznie zapraszamy ! Zwierzaki czekają na Twoją pomoc !!!
 
10.12.2016 
ul. Madalińskiego 3 Poznań
godz. 13.00
 
www.mc4d.pl
f. masterchef4dogs