MC4D – Piknik Na 4 Łapy

Już po raz 13. odbędzie się jedyna w swoim rodzaju akcja kulinarno-charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt, z udziałem najlepszych szefów kuchni i kucharzy z całego kraju.

20562981_2018571534835521_18054696_n

Organizatorem wydarzenia jest Marcin Kaczmarek-Pielin, który zaprosił do udziału swoich znajomych i przyjaciół.
Tym razem MC4D odbywa się pod hasłem MC4D-Piknik Na 4 Łapy, 26 sierpnia na terenie Restauracji Sarbinowska w Poznaniu. Szefowie, którzy specjalnie na ta okazję przygotują potrawy: Marcin Kaczmarek-Pielin, Grzegorz Filozof, Patryk Dziamski, Bartek Witkowski, Kuba Korczak, Liliana Filipiak, Sandra Kotowicz, Rafał Bernatowicz, Agata Gwiazdowska, Klaudia Budny, Mariusz Kuś, Krzysztof Kozłowski, Łukasz Wawrzyniak, Adam Hołoga, Tomasz Tomiuk, Mikołaj Dembowski.

Jak zawsze będzie można skosztować potraw mięsnych i warzywnych, w zamian za dary dla bezdomnych zwierząt.
Dodatkowo, każdy kto przyniesie oprócz darów wejściowych, puszki z kocią karmą czy żwirek, będzie mógł naostrzyć swoje noże u Pana Ostrego. Natomiast dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty kulinarne, stanowisko z malowaniem buziek oraz możliwość korzystania z placu zabaw. Zachęcamy do zabrania ze sobą koców piknikowych, które można będzie rozłożyć na polance przy restauracji i zaznać iście piknikowej atmosfery.

Jak mówi opiekun schroniska, najbardziej potrzebne są  karmy kocie i żwirki dla kotów. 

Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gaju/Śrem.