NOMA wprowadza karty przedpłacone!

Marzyłeś o rezerwacji  w restauracji NOMA, ale zawsze byłeś rozczarowany? Oto Twoja szansa, aby w końcu tan być.

W tych trudnych czasach dla wszystkich sektorów gospodarki restauracja NOMA należąca do szefa kuchni René Redzepi dzwoni zarówno do przyjaciół jak i do przyszłych klientów, aby kupować karty przedpłacone, które można wymienić na przyszłe rezerwacje w restauracji. Karty te będą ważne przez dwa lata i można je wymienić na wizytę w Restauracji NOMA, a także na przyszłą rezerwację lub wizytę w dowolnej restauracji lub wydarzeniu z marką NOMA w Danii lub poza nią.

„Nadal napotykamy niespotykane trudności zarówno w firmie NOMA, jak i w całej naszej branży, dlatego naprawdę doceniamy Twoje zainteresowanie zakupem karty” – powiedział René Redzepi.

Wartość karty może być zastosowana do rezerwacji dowolnej wielkości, w tym standardowych stolików dla 2, 4, 6 lub 8 lub dla kolejnych wizyt jako pojedyncza uprawniająca do jedzenia przy wspólnym stole. Kartę można również wykorzystać przy rezerwacji prywatnej jadalni.

Kupując kartę, klienci otrzymają priorytet dostępu, aby zabezpieczyć stolik na przyszłe sezony i wydarzenia, zanim rezerwacje zostaną otwarte dla ogółu społeczeństwa.

Oprócz priorytetowego dostępu do przyszłych sezonów, NOMA zapewni szereg dodatkowych korzyści, w tym menu podpisane przez René Redzepi, ręcznie malowane menu z limitowanej edycji, podpisany egzemplarz książki - Podstawy smaku czy 1-godzinną sesję z członkiem zespołu testowego w kuchni.