Najlepiej zaprojektowany zestaw kulinarny do przygotowania w domu

Rozpływająca się w ustach ośmiornica, wyborne steki, orientalny bulion czy wędzona bufala z rodzynkami i cykorią uwielbiane przez gości warszawskiej restauracji Zoni od teraz są dostępne w opcji na wynos oraz z dostawą. Zapakowane próżniowo produkty są przygotowane w taki sposób, aby dosłownie w kilka minut, we własnej kuchni, można było otrzymać danie najlepszej restauracyjnej jakości.

Zoni dowozy

 

Wstępnie przygotowane dania wraz z przyprawami i dodatkowymi składnikami po kilku minutach od odebrania dostawy zamieniają się w wyjątkowy posiłek. Najlepszej jakości produkty tworzą inspirujące pakiety, które zdecydowanie można określić najlepiej zaprojektowanymi zestawami do przygotowania posiłku w domu. Do każdego zamówienia dołączana jest do instrukcja sporządzenia konkretnych dań. 

Zakupów  można dokonać na stronie www.zoni.today/sklep.

Zgodnie z filozofią Zoni dania główne można łączyć z dowolnymi dodatkami. Pozwala to na odkrywanie różnych połączeń smakowych. W ofercie sklepu znalazły się znane z menu Zoni przystawki takie jak wędzona bufala, tatar, czy tuńczyk z ponzu i fenkułem, buliony, desery, zestawy do przygotowania steków, ryb, perliczki oraz większość dodatków dostępnych na co dzień w restauracji. Ofertę sklepu uzupełnia pieczywo – chleb pszenny z kwiatami jaśminu oraz razowy żytni na zakwasie żytnim z dodatkiem powideł śliwkowych i miodu – oraz sery – polska pijana koza oraz włoskie pecorino truflowe.

Zoni w domu

Zamówienia są dostarczane lub można je odebrać osobiście. Podczas całego procesu przygotowywania jedzenia, pakowania oraz transportu zachowane są restrykcyjne zasady higieny. Dania przygotowywane są w maksymalnie 4-osobowym składzie, każda z osób ma maseczkę, rękawiczki i regularnie mierzoną temperaturę, a miejsce produkcji oraz samochód dostawczy są regularnie dezynfekowane.

Restauracja Zoni

www.zoni.today

plac Konesera 1

Warszawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez sklep na stronie internetowej:https://zoni.today/sklep/, mailowo: restauracja@zoni.today oraz telefonicznie: 22 355 30 01.. Możliwy jest odbiór osobisty w restauracji.

Płatności realizowane są tylko poprzez kartę płatniczą lub BLIK. W sklepie online działa system PayU.

 

Godziny przyjmowania zamówień: 11-17.

 

Menu dostępne pod adresem https://zoni.today/sklep/ oraz na Facebooku Restauracja Zoni w zakładce Menu (https://www.facebook.com/zonirestaurant/).

 

#kwarantannazesmakiem