Najlepszy Brunch w Warszawie

Co niedzielę między 12:30 a 16:00 zapraszamy na oficjalnie nagrodzony “Najlepszy Brunch w Warszawie”. Do Państwa dyspozycji oddajemy imponujący bufet zastawiony świeżymi, pysznymi daniami, Sushi Mastera przyrzą
dzającego specjały na oczach Gości, stację na żywo gdzie przygotowywane są dania według Państwa życzenia oraz bufet z deserami, które skuszą nawet najwytrwalsze osoby przestrzegające diety. Wszystkie napoje (włącznie z winem, piwem oraz Margaritą) są wliczone w cenę brunchu (jedynie PLN 165). Przez cały czas będzie Państwu towarzyszyć nasza przyjacielska obsługa gotowa spełniać wszystkie życzenia. Przy okazji zapraszamy do zabrania ze sobą Państwa pociech: dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy specjalny kącik dla dzieci, w którym znajduje się basen z piłeczkami, trampolina, punkt malowania twarzy oraz oddzielny bufet dla dzieci. Wszystko to pod opieką animatorów. Uczestnictwo dla dzieci poniżej 6. roku życia jest darmowe, natomiast dzieci między 6. a 12. rokiem życia otrzymują 50% zniżkę.
Czas spędzony z rodziną jest bardzo ważny. Downtown Restaurant and Steakhouse chce zapisać się w Państwa rodzinnych wspomnieniach. Zapraszamy na pyszny brunch oraz spędzenie z nami wspaniałego niedzielnego popołudnia w towarzystwie najbliższych i przyjaciół. To idealna okazja na odprężenie przy muzyce na żywo, świętowanie urodzin, rocznicy, Pierwszej Komunii lub radosną zabawę z okazji wspólnego spotkania.

Warszawa, Restauracja Downtown Hotel InterContinental