Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2014

Firma MT Targi Polska, organizator 18. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2014, zaprasza wystawców do uczestnictwa w konkursie na Najlepszy Produkt EuroGastro 2014.
Spośród zgłoszeń, które zostaną przesłane do 24 lutego, niezależne Jury wybierze zwycięzców w 9 kategoriach i przyzna prestiżowy znak „Najwyższa Jakość Targów EuroGastro 2014”.

Produkty i rozwiązania nagradzane w branżowych konkursach sektora HoReCa zyskują dodatkową możliwość wyróżnienia się spośród oferty dostępnej na rynku. Konkurs na Najlepszy Produkt EuroGastro 2014, który od lat towarzyszy targom, należy do czołówki tego rodzaju branżowych wydarzeń. Odznaczenie „Najwyższa Jakość Targów EuroGastro 2014”, które stanowi rozpoznawalny znak jakości, będzie towarzyszyło laureatom przez cały rok.

Jak mówi Grzegorz Sendor, koordynator EuroGastro, rolą organizatora targów jest umożliwienie branży dyskusji o dobrych produktach i rozwiązaniach. – Rynek gastronomiczny w Polsce charakteryzuje się dużą konkurencyjnością i jednocześnie potencjałem rozwojowym. Potrzebuje więc branżowej platformy do oceny i wyróżnienia najlepszych firm. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie wystawców, którzy zgłaszają swoje produkty do naszego konkursu – dodaje. To już ostatni moment na podjęcie decyzji o uczestnictwie w targach, a więc i o udziale w konkursie. Organizator, firma MT Targi Polska, dysponuje już tylko kilkunastoma wolnymi stoiskami.

Kategorie konkursowe

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w 9 kategoriach. Są to: wyposażenie zaplecza kuchennego; sprzęt i akcesoria dla kawiarni i restauracji; żywność dla gastronomii; wyposażenie sal restauracyjnych i barów; chemia dla gastronomii; sprzęt i akcesoria dla cukierni, lodziarni i piekarni; oprogramowanie sal restauracyjnych i barów; sprzęt i akcesoria dla cateringu oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Zgłaszane produkty powinny charakteryzować się nowoczesną technologią, niezwykłymi walorami odżywczymi, smakowymi bądź estetycznymi, funkcjonalnością, walorami ekonomicznymi i zgodnością z wymogami technicznymi obiektów HoReCa. 


Zgłoszenia


Wystawca może zgłosić maksymalnie 3 produkty, formularz dostępny jest na stronie targów. Zgłoszenie
należy przesłać pocztą bądź drogą mailową do 24 lutego br. Wyboru zwycięzców dokona niezależne Jury,
w skład którego wejdą eksperci branży HoReCa, a ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie wyróżnień nastąpi podczas Wieczoru Wystawców Targów EuroGastro 2014. Laureaci otrzymają okolicznościowe statuetki oraz unikalny znak graficzny „Najwyższa Jakość Targów EuroGastro 2014”. Dodatkowo informacja o zwycięskich firmach i produktach będzie zamieszczona na stronie internetowej targów.

Targi EuroGastro odbędą się w dniach 26-28 marca w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska
przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Więcej informacji: www.eurogastro.com.pl.