Noma jako wine bar z burgerami

Noma, jedna z najlepszych fine diningowych restauracji na świecie prowadzona przez René Redzepi, ponownie otworzy swoje podwoje ale jako wine bar na świeżym powietrzu serwująca burgery.

To szalone i niepewne czasy. Kopenhaga wkrótce otworzy swoje restauracje. Podobnie będzie z Nomą. Jednak zanim ponownie otworzymy Nomę taką jaką znamy, ruszamy z winem i burgerami. W pierwszej fazie ponownego otwarcia czujemy, że chcemy być otwarci dla wszystkich bez rezerwacji. Wszyscy jesteście zaproszeni - powiedział René Redzepi.

Rene Redzepi

Wine bar będzie otwarty w ogrodach Noma, które wychodzą na jezioro w Christiania od czwartku 21 maja . Można tutaj wpaść na kieliszek wina lub zostać na dłużej, a jeśli jesteś głodny, w menu będą dwa burgery, cheeseburger Noma i burger Noma Veggie. Zostaną podane z bułką z pieczonego ziemniaka.

Noma2Noma 1

Z wine baru będzie można również zabrać jedzenie i wino na wynos.

Długotrwałe zamknięcie oznacza, że ​​nasz zespół potrzebuje czasu żeby wróci do poziomu, w którym byliśmy przed zamknięciem. Nie mamy jeszcze oficjalnej daty otwarcia restauracji, ale wkrótce będziemy o tym informowaćpoinformował René Redzepi.

Noma 3