Nowa, letnia propozycja restauracji Sowa & Przyjaciele

Restauracja Sowa & Przyjaciele poszerzyła swoją ofertę. Między innym ciekawe pozycje w menu, nielimitowanej konsumpcji wybranych win. Z początkiem lipca do zespołu restauracji Sowa & Przyjaciele dołączyła Hiszpanka Elisa Nicolas - znakomita szefowa kuchni, z dużym doświadczeniem zawodowym.

W zmodyfikowanym menu pojawiły się takie pozycje jak m.in gotowany ogona wołowy podany w dojrzewającej hiszpańskiej szynce, mus z foie gras z konfiturą z czarnej porzeczki czy pierożki nadziewane kaczką confit, aromatyzowanych przyprawami korzennymi.

P1000318

Codziennie w godzinach 12.00-16.00, do każdego zamówionego z karty menu dania, jest możliwość nielimitowanej konsumpcji wybranych win. Promocja dotyczy wybornych win, butelkowanych w regionie produkcji, dostępnych na co dzień w karcie win restauracji Sowa&Przyjaciele. Są to wina wytrawne – białe, różowe i czerwone. Natomiast od godziny 16.00 wina ze specjalnej oferty dostępne będą w sprzedaży w cenie 80 zł za butelkę.

Wina na promocję wybrał Head Sommelier Michał Jancik wraz z Mistrzem Kulinarnym Robertem Sową. Promocja została zorganizowana we współpracy z krakowską firmą Dom Wina oraz winiarnią Golan Heights z Izraela.

W restauracji Sowa&Przyjaciele serwowane są dania kuchni międzynarodowej, jak również tradycyjne dania polskie przygotowane z najlepszych, świeżych i oryginalnych produktów, przyrządzone przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii stosowanych przez mistrzów światowej kuchni, które sprawiają, że przygotowane potrawy będą wyjątkowo zdrowe.