Nowe menu w Cafe Oranżeria Hotelu Kossak w Krakowie

Restauracja Cafe Oranżeria Hotelu Kossak w Krakowie wprowadza nowa kartę. Menu zostanie zmienione w ponad 50 proc. Będzie sporo ciekawych dań. Restauracja Cafe Oranżeria znajduje się na siódmym piętrze Hotelu Kossak i serwuje dania kuchni europejskiej.

Na co dzień restauracja może obsłużyć do 100 osób przy odpowiednim układzie sali a wesela oraz przyjęcia organizujemy do 120 osób. Restauracja dysponuje również tarasem widokowym gdzie w sezonie letnim są ustawione parasole oraz stoliki – tutaj również można zjeść lunch, kolację, wypić drinka czy zjeść deser.

Nowe menu jest wzbogacone o dwie nowe pozycje siedmiodaniowego Tasting Menu, które po raz pierwszy pokazało się w naszym menu ponad rok temu i okazało się dużym sukcesem. Siedmiodaniowe Tasting Menu określone mianem: dla poszukiwaczy ciekawych smaków, to specjalnie skomponowane menu składające się z siedem dań pozwalające na skosztowanie najlepszych dań podczas jednej kolacji. Aby móc skorzystać z tej opcji goście restauracji muszą dokonać rezerwacji z 24 godzinnym wyprzedzeniem.

Nowe menu wzbogacone jest o wspaniałe potrawy wśród których można znaleźć : Suflet z sera Correggio i żurawiny, podany z sałatkami i liśćmi buraka z owocami granatu. Polędwicę wołową podaną ze smażonym kaczym foie Gras, wspartym na liściach buraka z naleśnikiem nadziewanym szparagami w otoczeniu sosu truflowego. Na deser Jeżynowy Creme Bruee.

http://cafeoranzeria.pl/uploads/pdf/Tasting%20Menu.pdf