POLAGRA GASTRO 08-11.10.2012

Targi Gastro Trendy zmieniły nazwę na POLAGRA GASTRO! W tym roku odbędą się one w tym samym czasie co Targi Wyposażenia Hoteli INVEST - HOTEL tworząc tym samym największe wydarzenie dla branży gastronomiczno - hotelarskiej w Polsce!

Zwiedzający będą mogli zatem zapoznać się z szeroką ofertą dla gastronomii, hotelarstwa, a także branży cukierniczo-piekarskiej i alkoholowej.

Na te międzynarodowe targi gastronomiczne chętnie przyjeżdżają przedstawiciele branży z Polski i Europy Wschodniej, aby zapoznać się z najnowszą ofertę w zakresie gastronomii. Prezentowane nowości rynkowe to przede wszystkim maszyny i urządzenia stanowiące wyposażenie lokali gastronomicznych, akcesoria gastronomiczne oraz produkty spożywcze dla gastronomii.

Każdego roku targi te, będące świętem polskiej gastronomii, na kilka dni stają się centrum kulinarnych wydarzeń obfitujących w gastronomiczne show, interesujące szkolenia dla restauratorów i barmanów oraz konkursy i pokazy sztuki kulinarnej. Również w tym roku organizatorzy zaplanowali bogaty program imprez towarzyszących ekspozycji wystawienniczej. Poza finałem najważniejszego konkursu kulinarnego w naszym kraju - Kulinarnego Pucharu Polski odbędą się szkolenia gastronomiczne i kawowe.