POLAND 10O BEST RESTAURANTS AWARDS 2014

25 października podczas Gali POLAND 10O BEST RESTAURANTS AWARDS 2014 poznamy najlepszą restaurację w Polsce w 2014 roku.


Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających daną restaurację, ocena poprzez stronę internetową Akcji, głosowanie SMS, głosowanie poprzez Facebook oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping.

Do IV edycji Poland 100 Best Restaurants otrzymaliśmy 712 nominacji. 100 najlepszych restauracji z największą ilością pozytywnych ocen znalazło się na liście Poland 100 Best Restaurants 2014 i zostało umieszczonych w tegorocznym wydaniu przewodnika.

Każda z restauracji, która znalazła się na liście Poland 100 Best Restaurants 2014 jest inna, nieporównywalna, wspólnie jednak dają pojęcie o tym, czym jest polska gastronomia. Akcja rekomendacji Poland 100 Best Restaurants to wyjątkowa okazja promocji najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce oraz uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli i personelu. To także kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży gastronomicznej w naszym kraju.

W tegorocznej edycji przyznane zostaną nagrody specjalne, wyróżnione zostaną najlepsze karczmy w Polsce oraz poznamy najlepszą restaurację w Polsce.
Te niezwykle cenione wyróżnienia przyznawane są nie tylko za najwyższą jakość usług, ale też umiejętność przemieniania jedzenia w sztukę. Dobra kuchnia musi wpływać na nasze emocje: poprawiać nastrój, wzruszać, a nawet rozśmieszać.

Nagrody będą przyznawane w trzech grupach : AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce.
Miejsce restauracji w grupie ustalane jest na zasadzie – 75% oceny konsumentów – ankiety, głosowania, 25% oceny inspektorów.

Zwycięzcy dotychczasowych edycji:

I EDYCJA POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2011
Najlepsza restauracja w Polsce - RESTAURACJA BELVEDERE W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH z Warszawy.
Najlepsza karczma w Polsce – Karczma Cichy Kącik z Krynicy Zdrój

II EDYCJA POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2012
Najlepsza restauracja w Polsce - RESTAURACJA TAMKA 43 z Warszawy.
Najlepsza karczma w Polsce – Karczma Cichy Kącik z Krynicy Zdrój

III EDYCJA POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2013
Najlepsza restauracja w Polsce - RESTAURACJA ROMANTYCZNA HOTELU SPA DR IRENA ERIS ze Wzgórz Dylewskich
Najlepsza karczma w Polsce – Karczma Cichy Kącik z Krynicy Zdrój

 

 

PATRONAT HONOROWY

logo_ksk_male

 

 5-osskic_logo

 

PARNERZY

unnamed

winne pola

 

 3

4

 

5

6

 

logo ambasador z R

7

8

9

 

PARTNERZY MADIALNI:

10

11

12

13

14