POZNAŃSCY KUCHARZE RAZEM

Poznańscy kucharze razem to idea powstała z inicjatywy Szefów Kuchni najlepszych poznańskich restauracji, w tym: Ernesta Jagodzińskiego, Michała Kutra, Jakuba Kasprzyka, Dawida Łagowskiego, Jacka Fedde, Artura Skotarczyka, Dominika Narlocha, Patryka Dziamskiego, Tomasza Purola, Sergiusza Hieronimczaka, Dominiki Słaboń, Grzegorza Olejarki oraz Romana Kosmalskiego. Kilka razy w roku, Szefowie ci spotykają się, aby wyserwować wspólną kolację dla ponad kilkuset Gości z Polski i zagranicy. To kulinarne wydarzenie, każdorazowo staje się koncertem profesjonalizmu, znajomości najnowszych trendów kulinarnych, przywiązania do tradycji i regionalizmu oraz co najważniejsze – pasji.

Gospodarzem V edycji Poznańscy Kucharze Razem będzie restauracja The Time, mieszcząca się w świeżo oddanym do użytku centrum biznesowo – kulturalnym, Młyńska12. Tematem przewodnim wieczoru będzie motto „Świadek czasu – zwiastun przyszłości“, które doskonale definiuje klimat samego miejsca.

Odrestaurowanie XIX – wiecznej kamienicy oraz nadanie jej nowoczesnego charakteru trwało 3 lata. W tym czasie, pod okiem sztabu specjalistów, architektów oraz konserwatora zabytków odtworzony został pierwotny kształt budynku, wnętrza natomiast wykonane zostały z najwyższą dbałością o detal – zarówno ten zachowany, jak i stworzony na nowo. Dzięki temu, Młyńska12 stała się miejscem, w którym klimat zabytkowej kamienicy łączy się z nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi w przestrzeniach szkoleniowych oraz pomieszczeniach biurowych klasy A. W ręce Rezydentów oraz Gości Młyńska12 oddaje m.in.: sale konferencyjne, sala bankietowa, restauracja The Time znajdującą się w obrębie dziedzińca kamienicy, lunchowa Kantyna, znajdująca się na najwyższej kondygnacji – kawiarnia typu Sky Bar z tarasem widokowym na panoramę miasta, Whisky Bar, Cigar Room, strefa wellness z siłownią i saunami oraz podziemna hala garażowa.
Młyńska12 – perła poznańskiego centrum, która połączy w sobie świat biznesu z kulturą na najwyższym poziomie.

Koszt 199 zł

Rezerwacje
kontakt@mlynska12.pl tel. 61 668 75 66
www.mlynska12.pl