Poland 100 Best Restaurants Awards 2020. Zmiana terminu.

Tegoroczna Gala połączona z premierą Przewodnika, która miała się odbyć 26 października 2020 roku w Hotelu Żubrówka w Białowieży została przełożona i odbędzie się 22 lutego 2021 roku. Miejsce pozostaje bez zmian.

40877356

W dobie pandemii nie było możliwości przeprowadzenia rzetelnej oceny restauracji co mogłaby mieć negatywny wpływ na ostateczny kształt listy i ogłoszenie zwycięzców X edycji Poland 100 Best Restaurants 2020.

Musimy zapewnić bezpieczeństwo wszystkim gościom Gali. Obecna sytuacja wpłynęła na zaplanowane na październik rozdanie nagród oraz wydanie Przewodnika w którym mogły by się znaleźć nie aktualne dane związane niestety z rotacją szefów kuchni w restauracjach bądź ich zamknięciempowiedział Cezary Wołodko twórca listy Poland 100 Best Restaurants.

Od września inspektorzy ruszają w trasę aby przeprowadzić ocenę restauracji Obostrzenia podyktowane przez rząd wymagają również nowego spojrzenia na menu i organizację pracy w restauracjach. Wszystkie restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” na podstawie kompilacji przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shoppingdodaje Cezary Wołodko.