Premiera Albumu Ilony Adamskiej - "Szczypta Luksusu. Wiosenne inspiracje"

Ponad 150 osób zjawiło się w sobotni wieczór w karczmie Cichy Kącik w Krynicy-Zdroju na pierwszym wieczorze autorskim Ilony Adamskiej, promującym jej najnowszym album kulinarny "Szczypta Luksusu. Wiosenne inspiracje".

Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu, podkreśla, że album powstał w odpowiedzi na sukces pierwszej części, nagrodzonej m.in. przez telewizję MTV24 za najlepszy album kulinarny 2015 roku.

Album „Szczypta luksusu” będzie można zakupić w Empiku od połowy kwietnia.

- Liczę, że 2 część Szczypty Luksusu spotka się z podobnym zainteresowaniem wśród czytelników i przychylnością mediów. Wątkiem przewodnim albumu są dania fit, ale swoimi przepisami podzieliły się także najlepsze polskie restauracje, m.in. nagrodzona gwiazdką Michelin Senses Restaurant – wyjaśnia pomysłodawczyni projektu Ilona Adamska.

Na stołach gościło pyszne swojskie jadło ( Firma "Wolarek", góralskie przysmaki, wyborne trunki: wina ( Winnica  Chodorowa ) , wódka ( Żytnia ) i oryginalne piwo ( Browar Gentleman) . Gościom przygrywała góralska kapela. O słodkości i wyjątkowy tort zadbała cukiernia "Nika" z Nowego Sącza

Imprezie towarzyszyło rozdanie statuetek w plebiscycie "DOBRE BO ZDROWE" , telewizji  ATV  , MTV24.Tv i portalu  Planeta Kobiet . Nagrody odebrali:  Ilona Adamska  ( Szczypta Luksusu i Szczypta Luksusu 2 ) , Dariusz Mikulski dla "Cichego Kącika " jubileusz 80 lecie karczmy  , Firma "Wolarek "  za wyśmienite produkty Lisieckie  i  Uzdrowisko Krynica- Żegiestów  S.A.  za wodę  "Kryniczanka".

 

Karczma Cichy Kącik

Sądecka 2, Krynica-Zdrój

12973324_1001188563280639_2585998070581389022_oKarczma Cichy Kącik to urocze miejsce z historią i tradycją istniejące od 1936 roku w Krynicy Zdroju .Po wybuchu wojny w 1939 roku lokal został zamknięty, po zakończeniu okupacji została wznowiona dzialalność gastronomiczna i tak jest do dziś. W 2008 roku lokal został gruntownie wyremontowany by z MIŁOŚCI DO KUCHNI I TRADYCJI dać kolejnym pokoleniom możliwość skosztowania wspaniałej kuchni opartej na tradycyjnych domowych recepturach. Wnętrze Karczmy jest niezwykłe, urządzone w stylu ludowym a starannie dobrane dekoracje, ręcznie malowane kwiaty na ścianach spowodują, że poczujecie się Państwo tutaj szczególnie.