Przenieś wyjątkową atmosferę restauracji do domowego zacisza

Na doświadczenie kulinarne składa się wiele elementów - atmosfera, design miejsca, sztuka kelnerska i menu, które jest dopełnieniem nieoczywistej podróży smaków. Zanim drzwi restauracji ponownie zostaną otwarte dla Gości, warto przenieść kameralną atmosferę lokalu wprost do swojego domu. Restauracja Belvedere przygotowała wyjątkową ofertę dostaw, która pozwoli na doświadczenie smaku autorskich potraw szefów kuchni w domowym zaciszu. Specjalnie skomponowane menu to propozycje zarówno klasyczne, jak i wegetariańskie, stworzone zgodnie z filozofią restauracji o ponad 30 letniej tradycji.

Belvedere a la Maison3Belvedere a la Maison3

Belvedere a la Maison Zamknięcie lokali gastronomicznych nie oznacza pełnej rezygnacji z wyjątkowego doświadczenia smaków. Wizyta w Restauracji Belvedere to kulinarny spektakl, w którym główną rolę odgrywa menu, kameralna atmosfera miejsca i sztuka kelnerska najwyższej próby. Poza doznaniami smakowymi, liczy się także odpowiedni serwis, oprawa wizualna i charakter wnętrza. Przygotowując ofertę na wynos, szefowie kuchni musieli stanąć więc przed dużym wyzwaniem, aby każde z zamówionych dań w pełni oddawało klimat Restauracji Belvedere.

Decydując się na wprowadzenie usługi Belvedere à la Maison, wiedzieliśmy, że musimy opracować wyjątkowy sposób na przeniesienie doświadczenia Restauracji Belvedere do domów naszych Gości, zachowując najwyższą jakość potraw, smak i wygląd każdego z dań. Po dopracowaniu szczegółów menu, poszliśmy o krok dalej, aby w pełni wykorzystać nasz potencjał. Poprosiliśmy kelnerów, aby wcielili się w rolę dostawców i już w pierwszym kontakcie z Gośćmi przenieśli choć namiastkę gościnnej atmosfery, towarzyszącej wizycie w Restauracji Belvedere - mówi Anna Bykowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Restauracji Belvedere.

Każde zamówienie przygotowywane jest z najwyższą starannością i estetyką, do której Restauracja Belvedere od lat przyzwyczaja swoich Gości. Dania zapakowane są w eleganckie, nowoczesne pudełka, które na pierwszy rzut oka nie przypominają standardowej dostawy cateringu.

Wierzymy, że wyjątkowy serwis i starannie przygotowana oprawa wizualna może podnieść doświadczenie kulinarne, wprowadzając odpowiedni nastrój i atmosferę restauracyjną w domach naszych Gości. Przygotowując ofertę na wynos, dołożyliśmy wszelkich starań, aby każda osoba składająca zamówienie, poczuła się równie wyjątkowo jak w progach Restauracji Belvedere - Anna Bykowska.

W opcji na wynos i dostawie dostępna jest sezonowa karta dań, Bellunche oraz cykliczne oferty specjalne. Pełne menu znajduje się na stronie internetowej restauracji (belvedere.com.pl) oraz Facebooku @BelvedereLazienkiKrolewskie.