REGENT WARSAW HOTEL – nowy 5* hotel na mapie Warszawy

unnamed (1)REGENT WARSAW HOTEL, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich, prestiżowy warszawski hotel, otrzymał właśnie piątą gwiazdkę.

Od  20 marca br. hotel funkcjonuje jako niezależny obiekt i jest prowadzony przez dyrektora generalnego Krzysztofa Wolińskiego. Jako niezależna jednostka REGENT WARSAW HOTEL stworzył własne systemy rezerwacyjne, infrastrukturę informatyczną oraz nowy wizerunek marketingowy. Pod swoją nową nazwą hotel utrzymuje wysoki poziom  obłożenia pokoi, wprowadza nowości, które są doceniane przez gości i podwyższają standard obsługi. Do 19  marca br. hotel działał w ramach sieci Hyatt i i miał kategorię 4 gwiazdek.

Nazwa REGENT WARSAW HOTEL została wybrana wspólnie przez właściciela budynku, firmę Cosmar Polska, wraz z kierownictwem oraz pracownikami hotelu. Oddaje ona atmosferę miejsca, brzmi dostojni i  kojarzy się z lokalizacją, w której się znajduje hotel, czyli z Traktem Królewskim. Ponadto, nie chcąc zupełnie odcinać się od przeszłości, zdecydowano o powstaniu REGENT WARSAW HOTEL, nawiązując do części poprzedniej nazwy, tj.„Regency”.

5 Gwiazdka - sukces REGENT WARSAW HOTEL

Po zakończeniu współpracy z poprzednim operatorem, kluczowe dla hotelu było zapewnienie ciągłości operacji, stworzenie nowych, własnych systemów rezerwacyjnych, niezbędnego zaplecza informatycznego oraz wizerunku marketingowego, co zostało zrealizowane. Jednym z głównych celów nowego hotelu było podniesienie swojej kategoryzacji do poziomu 5 gwiazdek.Po przeprowadzeniu niezbędnych inwestycji cel ten został osiągnięty. Zgodnie z decyzją Urzędu Marszałkowskiego REGENT WARSAW HOTEL to nowy pięciogwiazdkowy hotel na mapie Warszawy.

To ogromy sukces całego zespołu i fantastyczne zakończenie roku pełnego wyzwań, ciężkiej pracy, poświęcenia iunnamed (3) zaangażowania, które jak widać opłacało się. Wszystko to, co robimy – robimy dla naszych gości, którzy widzą naszą pracę i ją doceniają. Z jednej strony, dla nas tak naprawdę nic się nie zmieniło. Od lat świadczymy możliwie najwyższą jakość. Wystrój, lokalizacja, sztuka kulinarna w restauracji Venti-tre a przede wszystkim wyjątkowa atmosfera, to aspekty, które nasi goście cenią najbardziej.

Z drugiej stony zmieniło się bardzo dużo. Udowodniliśmy naszym gościom i sobie samym, że to, co robimy i jak pracujemy jest na najwyższym poziomie.Ta wiadomość dodaje nam pozytywnej energii, jesteśmy z niej dumni. – komentuje Krzysztof Woliński, dyrektor generalny REGENT WARSAW HOTEL.

Jedną z przewag konkurencyjnych REGENT WARSAW HOTEL jest możliwość szybszego i bardziej elastycznego podejmowania przez lokalny zespół kierowniczy kluczowych decyzji dotyczących przyszłości obiektu niż w przypadku przynależności do sieci. Dzięki temu już wdrażane są kolejne pomysły, które mają przyciągnąć gości do tego miejsca, w tym m.in. rozbudowany został program dla rodzin z dziećmi, wprowadzono bogatą ofertę weselną, zimową ofertę konferencyjną i oczywiście ofertę świąteczną.

REGENT WARSAW HOTEL zaprasza wszystkich do spędzenia z nim Świąt Bożego Narodzenia i powitania Nowego Roku na Kryształowym Balu w stylu szalonych lat 20tych.