Rafał Grzegorzek i Tomasz Gełesz wygrywają Kulinarny Puchar Polski 2015

KPP danieRafał Grzegorzek i Tomasz Gełesz - kucharze z restauracji Art Deco w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój zdobyli najważniejszą nagrodę dla profesjonalistów i tytuł Najlepsi z Najlepszych, zajmując I miejsce w Kulinarnym Pucharze Polski 2015. Danie składające się z obowiązkowych składników, takich jak: ser koryciński, jabłka grójeckie, olej lniany/rydzowy, rostbef bez kości sezonowany, przyniosło im zasłużony sukces.

Kulinarny Puchar Polski to prestiżowy konkurs, którego celem jest odkrywanie i prezentowanie talentów kulinarnych oraz wyłonienie „Najlepszego z najlepszych”. Historia konkursu sięga roku 2000 kiedy miała miejsce jego pierwsza edycja. 

Ogłoszenie wyników odbyło się uroczystej gali 15. jubileuszowej edycji Kulinarnego Pucharu Polski. Tytuł "Najlepszego z najlepszych" otrzymał Rafał Grzegorzek (Hotel Dr Ireny Eris w Polanicy Zdrój), który zdobył nominację do KPP w Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym "Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś". Razem z Rafałem Grzegorzkiem w tym najważniejszym kulinarnym konkursie udział wziął Tomasz Gełesz.

Kolejne miejsca zajęli:

Jakub Walczak (Enjoy Platinum Palace) i Krzysztof Potalski – II miejsce

Paweł Stawicki (Mercato Hilton Gdańsk) i Dominik Karpik – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!