Restauracja Wodna Wieża z aplikacją mobilną

Wodna Wieża w Pszczynie, restauracja i pub, zyskała swój mobilny odpowiednik w sieci. Bezpłatna aplikacja na smartfony prezentuje informacje o restauracji oraz pubie w stylu steampunk. Za pomocą aplikacji użytkownik może m.in. sprawdzić menu, na bieżąco śledzić aktualności i oglądać wnętrza zabytkowej Wodnej Wieży, w której znajduje się restauracja.

poland 100 best rest

 Jak informuje biuro prasowe obiektu, to pierwsza dostępna na rynku aplikacja mobilna obiektu  gastronomicznego, kompatybilna z platformami Android i iOS. 

Aplikacja na smartfony to przewodnik po Wodnej Wieży. Grafika aplikacji wykonana jest w tym samym stylu, co wnętrza steampunkowej restauracji, a nawigowanie w menu przypomina przejażdżkę windą, w której – na podobieństwo tej w Wieży – dźwięk buchającej pary oznajmia przejście na inny poziom.

Znaczącą część aplikacji stanowi atrakcyjnie zaprezentowana oferta kulinarna Steampunk Restaurant, gdzie posmakować możne efektów kuchni modernistycznej z zastosowaniem techniki sous-vide oraz akcentów gastronomii molekularnej. W steampunkowej restauracji można również skosztować dań inspirowanych recepturą z epoki wiktoriańskiej, przyrządzonych w nowatorski sposób.

Aplikację można bezpłatnie pobrać z Google Play, iTunes oraz ze strony internetowej restauracji: http://www.wodnawieza.pl/