S.Pellegrino Young Chef 2016

Trwa proces przyjmowania aplikacji do konkursu na najbardziej ekscytujących młodych kucharzy na świecie - S.Pellegrino Young Chef  2016.

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie konkursem termin zgłoszeń został wydłużony do 7 kwietnia 2016 roku. Zgłoszenia mogą wysyłać młodzi szefowie kuchni, zatrudnieni na stanowiskach Chef, Sous Chef, Chef de Partie. Warunkiem wzięcia udziału jest wiek nieprzekraczający 30 lat. Zgłoszenia, wyłącznie w języku angielskim, zawierające m.in. CV i przepis na popisowe danie wraz z jego zdjęciem, należy wysyłać poprzez specjalny formularz na stronie:

https://www.finedininglovers.com/sanpellegrinoyoungchef2016/en/intro/

Wszystkie zgłoszenia zostaną podzielone na dwadzieścia regionów geograficznych.  W każdym regionie jury wybierze 10 osób, które zostaną zaproszone do wzięcia udziału w etapie regionalnym.  Zwycięzcy etapów regionalnych będą rywalizować w dniach 13-15 października w finale konkursu. Popisowe dania będzie oceniało Międzynarodowe Jury złożone z Szefów Kuchni. Zwycięzca otrzyma tytuł S.Pellegrino Young Chef 2016.

Jeżeli jesteś młodym kreatywnym kucharzem z unikalną wizją na zwycięską potrawę, S.Pellegrino Young Chef  2016 czeka na Ciebie!