S.Pellegrino Young Chef 2018 – III edycja

Trwa proces przyjmowania aplikacji do konkursu na najbardziej ekscytujących młodych kucharzy na świecie - S.Pellegrino Young Chef  2018.

Zgłoszenia do 30 kwietnia 2017 roku mogą wysyłać młodzi szefowie kuchni, zatrudnieni na stanowiskach Chef, Sous Chef, Chef de Partie. Warunkiem wzięcia udziału jest wiek nieprzekraczający 30 lat. Zgłoszenia, wyłącznie w języku angielskim, zawierające m.in. CV i przepis na popisowe danie wraz z jego zdjęciem, należy wysyłać poprzez specjalny formularz na

https://www.finedininglovers.com/sanpellegrinoyoungchef2018/en/intro/

Wszystkie zgłoszenia zostaną podzielone na dwadzieścia regionów geograficznych.  W każdym regionie jury wybierze 10 osób. W Polsce półfinał będzie miał miejsce w Warszawie, a wystąpi w nim dziesięciu młodych szefów kuchni z regionu Europy Wschodniej. Zwycięzca wystąpi w finale konkursu, który  odbędzie się w czerwcu 2018 r. w Mediolanie, gdzie poznamy zdobywcę tytułu S.Pellegrino Young Chef 2018.

Jeżeli jesteś młodym kreatywnym kucharzem z unikalną wizją na zwycięską potrawę, S.Pellegrino S.Pellegrino Young Chef  2018 czeka na Ciebie!