SUNDAY BELLUNCH – Grudniowe Niedziele z Lunchem Rodzinnym

W grudniowe niedziele zapraszamy na lunch rodzinny, świąteczne menu, klimatyczna muzyka, animatorka dla dzieci

99 PLN – 2 dania / courses
129 PLN – 3 dania / courses
149 PLN – 4 dania / courses

menu dla dzieci / kids menu 59 PLN

Zapraszamy w niedziele (13 i 20 grudnia’15), w godzinach 12:00 – 17:00 
Oferta ważna dla gości indywidualnych, do 8 osób.

_POL0731_01Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Łączy w sobie doskonałą kuchnię, niepowtarzalny design i niezwykłą historię.

Restauracja mieści się w wyjątkowym miejscu – Nowa Oranżeria w Łazienkach Królewskich to budynek o ponad 150-letniej historii. Otoczenie parkowych alejek, ogrodów różanych, czy towarzystwo dumnych pawi tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Koncepcja menu związana jest ze zmieniającymi się porami roku i wykorzystuje świeże, głównie lokalne produkty. Potrawy przygotowywane są pod okiem Szefa Kuchni Adama Komara, który serwuje dania wykwintnej kuchni polskiej. Niepowtarzalne połączenia smaków proponowane przez Belvedere natychmiast podbijają serca gości i na długo pozostają w pamięci.

Restauracja Belvedere została doceniona w wielu prestiżowych konkursach i uhonorowana licznymi nagrodami. W 201412_N_SZ roku restauracja Belvedere Łazienki Królewskie otrzymała nagrodę BEST of WARSAW 2014, w kategorii Best Restaurant Institution przyznawaną przez magazyn Warsaw Insider. Restauracja Belvedere zdobyła także nagrodę w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants w kategorii Grand Award (trzy widelce) oraz nagrodę specjalną – tytuł Najlepsza Restauracja w Polsce 2014. Nagrodzony został również Szef Kuchni Belvedere, Adam Komar, otrzymując tytuł Najlepszego Szefa Kuchni w Polsce.

Ponadto, od ośmiu lat, co roku, restauracja Belvedere Łazienki Królewskie wyróżniana jest przez najsłynniejszy przewodnik kulinarny na świecie – Michelin Guide. W 2012 r. Belvedere otrzymało również najwyższe wyróżnienie Czterech Świątyń przyznawane przez najlepszą akademię kulinarną – Accademia Italiana della Cucina.

W 2014 r. wnętrze restauracji zostało poddane kapitalnemu remontowi. Za nowy wystrój wnętrza odpowiada słynny scenograf polskiej Opery Narodowej – Boris Kudlička i pracownia architektoniczna WWA Architekci. Nową identyfikację wizualną restauracji opracowało biuro projektowe Lange&Lange.