THE BEST CHEF AWARDS 2020 ODBĘDZIE SIĘ WIRTUALNIE

Organizatorzy The Best Chef oficjalnie ogłosili, że tegoroczna Gala zaplanowana w Rotterdamie odbędzie się w dniach 21-23 września, ale w formie wirtualnej.

Przemysł gastronomiczny prawdopodobnie został najbardziej dotknięty wszystkimi ograniczeniami mającymi na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Obecna sytuacja nieuchronnie wpłynęła również na rozdanie nagród zaplanowane w Rotterdamie. Po długiej i uważnej refleksji na temat listy najlepszych szefów kuchni 2020 zespół The Best Chef postanowił kontynuować pracę, zaprezentować listę i ogłosić zwycięzców. Jednak ze względów bezpieczeństwa nastąpi to w wirtualnym formacie.

Zdecydowaliśmy, że #TOP100 i nagrody zostaną wręczone w nowym formacie cyfrowym. Jak można się spodziewać po The Best Chef Awards, wydarzenie będzie czymś niezwykłym i zaskoczy wszystkich. W tym roku nie będziemy wyczytywać przy nazwisku szefa kuchni nazwy restauracji, w której pracuje. Spowodowane jest to tym, iż kiedy lista zostanie ogłoszona, niektórzy szefowie kuchni mogli zmienić już miejsce pracy z powodu zamknięcia ich restauracji lub przeniesienia do innej restauracji - powiedział Cristian Gadau, dyrektor kreatywny The Best Chef.