TRAVELLERS' CHOICE DLA HOTELU SPA DR IRENA ERIS

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie ponownie otrzymał nagrodę w kategorii hotele luksusowe - Travellers' Choice™ 2014 - przyznawaną przez największy na świecie portal turystyczny TripAdvisor®.

Tripadvisor-Travellers-Choice-award-logo Portal udostępnia porady turystów oparte na ich własnych doświadczeniach, oferuje usługi ułatwiające planowanie podróży oraz zintegrowane narzędzia umożliwiające dokonanie rezerwacji. Serwisy współpracujące z TripAdvisor tworzą największą społeczność podróżnych na świecie: mają ponad 60 milionów unikalnych odwiedzin w ciągu miesiąca, 44 miliony użytkowników oraz ponad 125 milionów recenzji i opinii. Jego witryny są dostępne w 30 krajach na całym świecie.

Dla Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, to ogromne wyróżnienie, które zawdzięcza swoim gościom i ich rekomendacjom. W innych krajach jak np. we Francji, grono najlepszych w tej samej kategorii tworzą m.in. hotele Ritz, Four Seasons Hotel George V czy Mandarin Oriental z Paryża.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jest pierwszym obiektem pięciogwiazdkowym na Mazurach, a jego niezwykłe położenie tworzy oazę spokoju i stwarza idealne warunki do obcowania z przyrodą i regeneracji, tak potrzebnej w dzisiejszym zabieganym świecie. Bogata oferta skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych i z zakresu medycyny estetycznej oraz masaży, pozwala zrelaksować się, odzyskać witalność, odmłodnieć. Duży wpływ na samopoczucie ma tutejsza kuchnia. Smakosze mogą delektować się prawdziwymi smakami w slowfoodowej restauracji Romantyczna. Szef kuchni przygotowuje w otwartej kuchni, na oczach Gości dania z sezonowych, świeżych produktów lokalnych, zamieniając je w wykwintne kompozycje.