Targi Gastro Arena 2015

arena gastro Targi Gastro Arena dedykowane branży HoReCa w Polsce, odbędą się w Ostródzie w dniach 15-17 Kwietnia 2015 w Expo Arena, Centrum Targowo – Konferencyjnym Warmii i Mazur, drugim, co do wielkości tego typu obiekcie w Polsce.

Gastro Arena to wydarzenie, którego ideą jest przedstawienie kompleksowej i różnorodnej oferty produktów i usług dla branży gastronomicznej. Targi mają na celu umożliwienie przedstawicielom firm z kraju i zagranicy wymiany doświadczeń, nawiązania międzynarodowych kontaktów handlowych oraz zaznajomienia się z ofertami produktów z zakresu wyposażenia gastronomicznego restauracji, hoteli, barów i kawiarni.

Targi w Ostródzie to również niepowtarzalna okazja do spotkań z cenionymi ekspertami i fachowcami z branży oraz bogaty program atrakcji, pokazów i degustacji.

Podczas 3 dniowych targów odbędzie się finał konkursu „Mistrz Szkolnej Patelni” podczas którego młodzi kucharze będą rywalizować o tytuł „Mistrza”. Dużą atrakcją dla zwiedzających będą pokazy „Live Cooking”. Targi Gastro Arena to największe wydarzenie targowe w Polsce północnej dedykowane branży HoReCa, które odbędzie się w dnach 15-17 kwietnia br. w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Arena w Ostródzie.

Na targach spotkają się właściciele i zarządzający restauracjami, kawiarniami, barami, klubami, firmami cateringowymi, hotelami, pensjonatami, jak również kucharze, szefowie kuchni czy bariści. Gastro Arena daje możliwości wymiany doświadczenia oraz nawiązania współpracy w branży gastronomicznej z producentami oraz dostawcami produktów spożywczych. „Mistrz Szkolnej Patelni”

Drugiego dnia Targów Gastro Arena, tj. 16 kwietnia odbędzie się finał konkursu kulinarnego, którego tematem przewodnim będzie „Doceń swoje produkty lokalne - pomysł na kurczaka zagrodowego”. Konkurs ma na celu zachęcenie uczniów ze szkół o profilu gastronomicznym do pogłębienia zainteresowania sztuką kulinarną.

Wstęp wolny w godzinach 10-18