Targi HORECA, GASTROFOOD, ENOEXPO 2015

W dniu dzisiejszym rozpoczeło się najważniejsze jesienne spotkanie branży HoReCa w Polsce, 23. Międzynarodowe TargiWyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 14. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 13. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®.

W jednym miejscu spotkają się profesjonaliści z branży hotelarskiej, gastronomicznej i winiarskiej. Ponad 350 firm z Polski i zagranicy zaprezentuje kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywność, napoje oraz wina z całego świata. Lista Wystawców Na stoiskach wystawców zaprezentowane zostaną nowości oraz innowacyjne rozwiązania, które mogą skutecznie usprawnić pracę w gastronomii i hotelarstwie. 

Targi HoReCa to trzy niezapominanie dni podczas, których będzie można nie tylko poznać trendy na najbliższy rok, ale również sposoby pozwalające na wyróżnienie się na tle konkurencji. W tym roku organizatorzy Targów zapraszają, bowiem do Akademii HORECA. To cykl spotkań i warsztatów podzielonych na 6 grup tematycznych: Kuchnia Mistrzów, Jak ugryźć…Wnętrza ze smakiem, Marketing w Internecie, Dobra Kawa – Zysk w pakiecie, Akademia Wina ENOEXPOTematy zawsze na czasie – Finanse, Sprzedaż, Zarządzanie. Wydarzenie skierowane jest do osób, które planują działalność w hotelarstwie i gastronomii oraz tych, które chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu oraz wiedzy o winie. Warsztaty i prezentacje poprowadzą najlepsi szefowie kuchni, bariści, sommelierzy, designerzy, architekci, projektanci wnętrz, specjaliści od marketingu, PR i social media, sprzedaży, zarządzania, zasobów ludzkich, a także autorytety świata kulinariów i wina m.in.: Robert Makłowicz, Torsten Vildgaard, Sasu Laukkonen, Kris Basznianin, Ivo Varbanov, Bogdan Trojak i wielu innych.

Nie zabraknie również przestrzeni dla miłośników piwa. Beer & More to specjalnie przygotowane miejsce, gdzie swoje produkty zaprezentują firmy związane z piwem i browarnictwem. Jest to doskonały czas, aby zainteresować swoją ofertą przedstawicieli branży hotelarskiej i gastronomicznej oraz posmakować wyjątkowych trunków.

Ciężko wyobrazić sobie targi gastronomiczne bez aromatu kawy i herbaty. Dlatego podczas targów zapraszamy do Salonu Kawy i Herbaty. To idealne miejsce do  nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży oraz okazja do nauczenia się sztuki parzenia i przygotowania kawy i herbaty.

Tradycyjnie podczas Targów odbędzie się 5. Krakowski Bieg Kelnerów. Kto zdobędzie tytuł "Najszybszej i Najsprawniejszej Obsługi Kelnerskiej w Mieście"? Tego dowiemy się już pierwszego dnia Targów.

Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO 2015
04-06 listopada 2015 r.
EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9
www.horeca.krakow.pl
www.enoexpo.krakow.pl