Targi INTERNORGA 2016

logo_internorga@2xMiędzynarodowe targi hotelarstwa, gastronomii, żywienia zbiorowego, piekarnictwa i cukiernictwa - INTERNORGA odbędą się w dniach 11-16 marca w Hamburgu.

Targi Internorga to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. Dzięki dużej liczbie wystawców i zwiedzających oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.
Targi Internorga stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA.

Podczas targów prezentowana jest oferta z zakresu: technik kuchennych i gastronomicznych, wyposażenia zaplecza kuchennego, żywności i napojów, wyposażenia hoteli i pokoi hotelowych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek i punktów żywienia zbiorowego, a także wyposażenia, maszyn i urządzeń dla piekarń i cukierni oraz punktów sprzedaży art. piekarsko-cukierniczych, sprzętu komputerowego i oprogramowania dla branży, systemów rejestrujących i zabezpieczających, systemów rezerwacji hotelowych.

plan

Targi INTERNORGA są nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania własnej oferty dużej liczbie potencjalnych klientów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, ale dają również możliwość zdobycia informacji o nowościach w branży i poznania osiągnięć konkurencji. Służy temu bogaty program ramowy stale towarzyszący targom, na który składają się kongresy, fora, wykłady, a także pokazy, prezentacje i liczne konkursy.

Więcej informacji na stronie targów: internorga.com